Celebrities Gossip Showbiz

Rihanna zbulon modelen e saj të ëndrrave që dëshiron ta shohë në pasarelën e Savage X Fenty!

Rihanna ka zbuluar personazhin e ardhshëm të famshëm që do të donte ta shihte të ecë në shfaqjen e saj vjetore të pasarelës Savage X Fenty. Duke folur me Justin Sylvester, Rihanna nuk hezitoi kur u përgjigj:

Beyonce. Beyonce ka trupin.

“Kjo thjesht do të ishte mbi gjithçka për mua”, rrëfeu nëna e një fëmije pasi kishte rekrutuar më parë supermodele si Cindy Crawford dhe Gigi Hadid për të ecur për të. Në fillim të këtij muaji, ajo hapi shfaqjen e saj në pasarelë me një korse blu dhe streçe të zeza, ndërsa tërhoqi vëmendjen në majë të trungut të një peme të rënë në një pyll të frikshëm me një mjegull mistike vjollce.

Supermodelja ruse Irina Shayk dhe bukuroshja britanike Cara Delevingne ishin vetëm disa nga personazhet e famshme nga koleksioni më i fundit i markës së të brendshmeve në pronësi të Rihanna-s. Pas fitores së tij ligjore në çështjen shumë të ndjekur të shpifjes kundër ish-bashkëshortes Amber Heard, Johnny Depp bëri një paraqitje të shumëpritur.

Në vend të një pasarele tradicionale, modelet kaluan nëpër terrene të mbuluara me gjethe dhe myshk, ndërsa një trupë kërcimtarësh performuan rreth tyre. Spektakli i mrekullueshëm, i cili krenohet me një kohëzgjatje prej mbi 40 minutash, shfaqi gjithashtu performanca muzikore nga këngëtarja braziliane e popit Anitta dhe reperi Don Toliver.