Celebrities Gossip Showbiz

Gjashtë muaj pasi u bë nënë për herë të parë, Rihanna dëshiron të zgjerojë familjen e saj me A$AP Rocky!

Rihanna thuhet se dëshiron më shumë fëmijë me A$AP Rocky në të ardhmen, gjashtë muaj pasi mirëpriti një djalë me të. Ata janë shumë të dashuruar dhe mezi presin të rrisin familjen e tyre, ka thënë një burim për Entertainment Tonight.

Çifti nuk e kanë publikuar emrin e fëmijës së tyre të parë dhe kanë shijuar privatisht rolin e tyre të ri si prindër, duke pushtuar botën e modës, muzikës, bukurisë etj. “Rihanna dhe A$AP janë shumë të dashuruar dhe kalojnë kohën më të mirë së bashku”, tha burimi për ET. Ata janë gjithashtu një ekip i mrekullueshëm kur bëhet fjalë për të qenë prindër të djalit të tyre.

Burimi shtoi se superylli me shumë talente, i cili ka shitur mbi 250 milionë disqe në mbarë botën, ka ëndërruar gjithmonë të jetë nënë dhe ndjehet shumë krenare për rritjen e fëmijës së saj. “Ajo do të donte të kishte më shumë fëmijë me A$AP në të ardhmen”, tha burimi.

Përveç të qenit një nënë e re, kryesuesja e ardhshme e shfaqjes së pjesës së parë të Super Bowl LVII 2023 vazhdon të ketë një perandori të lulëzuar biznesi që i ka dhënë asaj një vlerë neto të raportuar prej 1.4 miliardë dollarësh. Pjesa më e madhe e këtij vlerësimi masiv vjen nga markat e lulëzuara të modës dhe bukurisë së Rihanna-s.