Celebrities Film & Tv Magazine Showbiz

Victoria Beckham pjesë e “The Kardashians”: Një kryqëzim midis dy familjeve të suksesshme në SHBA dhe Britani të Madhe!

Victoria Beckham e ka forcuar statusin e saj si matriarkja e një prej familjeve më të famshme në Britani, pasi u përball me një nga klanet më të njohura të jet-set-eve në Shtetet e Bashkuara, me paraqitjen e saj në shfaqjen televizive The Kardashians në episodin premierë të sezonit të pestë në Hulu.

Episodi dokumentoi udhëtimin e klanit Kardashian në Paris për të marrë pjesë në sfilatën e Victoria’s për Javën e Modës, ku modelja Kendall Jenner ishte përgjegjëse për mbylljen e shfaqjes. Në fakt, mes dy familjeve ka pasur një miqësi të gjatë që nga viti 2019. Megjithatë, kryqëzimi nuk ishte plotësisht i suksesshëm, pasi Kim Kardashian, nëna e saj Kris Jenner dhe partneri i saj Corey Gamble u kapën në trafik rrugës për në emision, duke shkaktuar një vonesë prej 20 minutash.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Kardashians (@kardashianshulu)


Kjo vonesë shkaktoi pak zhgënjim, veçanërisht për kryeredaktoren e Vogue, Anna Wintour, e cila ishte ulur pranë David Beckham në rreshtin e parë të pistës. Megjithatë, sapo filloi spektakli, të gjithë mundën të qetësoheshin dhe Kendall e mbylli me sukses eventin, duke e shfaqur shfaqjen me një kostum të zi të shoqëruar me syze të zeza katrore, duke e lënë Victorian qartësisht të kënaqur me performancën e modeles së saj yll.

Në fund të spektaklit, Victoria e ka lënë pas dore vonesën e Kardashian dhe menjëherë shkoi për t’i përshëndetur, duke vlerësuar performancën e Kendall gjatë kulmit të shfaqjes: “Ajo u mbyll! Ishte e fundit! Ajo ishte vajza e fundit!” Victoria vazhdoi:

Ajo është kaq e ëmbël dhe e sjellshme me të gjithë.

Për të cilën Kim u përgjigj:

Ajo është më e mira.

Në një moment privat, Kim pranoi lumturinë që ndjeu duke marrë pjesë në këtë event:

Erdha për të mbështetur Victoria, erdha për të mbështetur Kendall, më pëlqen të shoh mamin tim…

Së fundmi, ajo ka pozuar për foto me Viktorinë, duke lënë pas gjithë dramën e ardhjes së tyre me vonesë. Për një kohë të gjatë, Kim Kardashian e ka pranuar admirimin e saj për punën që Beckham ka bërë me Victoria’s dhe madje ka shprehur admirimin e saj për Spice Girls, deri në pikën ku zbuloi se dikur iu kërkua të zëvendësonte Posh Spice gjatë një turneu pas Mel. C e pa atë duke performuar si Posh në një konkurs talentesh. “Ata më pyetën nëse mund ta zëvendësoja. Mel C më pyeti,” i tha Kim një grupi miqsh ndërsa ndiqte një ndeshje futbolli me fëmijët e saj në Londër.