Celebrities Gossip Showbiz

Zayn Malik jep një intervistë të rrallë për vajzën! Rrëfehet artisti, zbulon sekretet për…

Zayn Malik ka ndarë një përditësim të rrallë për vajzën e tij të vogël, Khai, dhe ka zbuluar se ai ka luajtur koncerte sekrete në Los Angeles. Muzikanti ndan vajzën e tij me modelen Gigi Hadid, me të cilën ai ishte në një lidhje midis 2015 dhe 2021. Në ditët e sotme, ish-ylli i One Direction e ndan kohën e tij mes Mbretërisë së Bashkuar dhe fermës së tij të gjerë në Pensilvani.

Por një zbulim ka lënë shumë të habitur pasi 31-vjeçari zbuloi se ferma e tij është në fakt, e mbushur me kafshë në të gjithë pasurinë që ai dhe Khai priren kur kalojnë kohë së bashku. Gjatë një interviste të rrallë, superylli i lindur në Bradford hodhi dritë mbi fermën e tij dhe jetën e tij larg vëmendjes.

Unë kam një fermë, kam jetuar në fermën time për rreth pesë ose gjashtë vjet.

Këngëtari vazhdoi të zbulojë se ka shumë kafshë dhe nuk ishte thjesht një fermë e ëndrrave amerikane. Ai tha:

Unë kam pula, disa breshka, qen, mace. Përfundimisht do të degëzoj për ta bërë atë pak më shumë një fermë të duhur kur të kem kohë, por është shumë punë duke u kujdesur për shumë kafshë, unë dua kuaj përfundimisht, do të doja të merrja disa kuaj. Duhet të jesh disi i lidhur me kafshët e tua, dhe mua më pëlqen të përmend, vajza ime më ndihmon t’i emërtoj ato tani, kështu që është argëtuese.