Celebrities Gossip Showbiz

Zbulohet pseudonimi sekret i Meghan Markle për Princin Harry dhe është vërtet i ëmbël!

Nofka e Meghan Markle për Princin Harry është zbuluar dhe është jashtëzakonisht e ëmbël dhe madje ofron një pasqyrë të lidhjes së ngushtë të çiftit. Duka dhe Dukesha e Sussex janë aktualisht në Nju Jork për herë të parë që nga ndjekja e tyre “gati katastrofike” me makinë në maj, me çiftin në Manhattan për Samitin e Prindërve: Shëndeti Mendor në një Epokë Dixhitale. Dhe ndërsa fliste në ngjarje, Meghan foli hapur për frikën e saj për fëmijët e saj duke u rritur.

Duke folur për audiencën në Nju Jork, ajo tha:

Të jesh nënë është gjëja më e rëndësishme në gjithë jetën time… sigurisht, edhe të jesh grua e këtij [Harry]”, e cila me sa duket zbuloi pseudonimin e saj të ëmbël për burrin e saj të dashur.

Në të kaluarën, Meghan i është referuar bashkëshortit të saj si “Haz” ose “H”, me këto zbulime të dala në dritë pothuajse një vit më parë në serialet bombë të çiftit në Netflix “Harry & Meghan”. Dukesha e Sussex-it zbuloi gjithashtu se rrethi i tyre i ngushtë i miqve pëlqen t’i thërrasë si “Haz” dhe “Meg”.

Por Harry nuk është personi i parë që Meghan i ka vënë një pseudonim të ëmbël. Para se të martohej me Harry, Meghan ishte e martuar me Trevor Engelson, një pronar i një kompanie prodhimi filmash, të cilit i vuri pseudonimin “Trevity-Trev-Trev”.