A do të jetë sërish Mikela pjesë e ekranit?! Ja reality show ku…
Pardon My French • 20:00 21/07/2022
E ftuar në këtë episod të “Pardon My French” ishte Mikela Pupa e cila zbuloi arsyet e ndarjes së saj nga Erioni, me të cilin u njoh në programin e dashurisë “Për’puthen”, ekskluzivisht në TAR. Mikela Pupa Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Mos harroni “Pardon My French” nga 28 shtatori në Top Albania Radio!
Pardon My French 13:24 12/09/2022
Dasmë e shumëpritur për Sarën e Ledrin? Na e zbulon Xheraldina…
Pardon My French 16:31 28/07/2022
Xheraldina Vula: “Jetojmë bashkë por duam që Sara dhe Ledri të largohen.”
Pardon My French 16:30 28/07/2022
Gjithçka që nuk dinit për Ledri Vulën jua thonë prindërit e tij.
Pardon My French 16:28 28/07/2022
Xheraldina e Agron Vula të pandashëm në punë e në jetë!
Pardon My French 16:26 28/07/2022
Sekreti i lidhjes së lumtur sipas prindërve të Ledrit? Kafeja e mëngjesit!
Pardon My French 16:25 28/07/2022
Nga lidhja e tyre, deri te Ledri, Sara dhe Poem, Xheraldina dhe Agron Vula i thonë të gjitha në TAR!
Pardon My French 18:39 27/07/2022