Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
A është Shqipëria gati për marrëdhënie të hapura në çift?! Sociologu Gëzim Tushi zbulon gjithçka…
Live From Tirana • 16:45 29/07/2021
Gëzim Tushi një kontribues i shkëlqyer i shkencave sociale dhe sociolog ka qenë i ftuar në emisionin “Live From Tirana” ku ka folur jo vetëm për marrëdhëniet e hapura por edhe problemet e shumta që shoqëria po përballet kohëve të fundit. Ai foli në lidhje edhe me librat që ka botuar dhe të tjerë që është në proces duke i shkruar. Gëzim Tushi Albana Ruçi Stenaldo Mëhilli Danko Dj
Arsimi i lartë publik falas në Kosovë, si ndihen qytetarët shqiptarë?!
Live From Tirana 20:53 21/09/2021
Si është më mirë Tirana, me apo pa makina? Ja mendimi i qytetarëve…
Live From Tirana 15:28 20/09/2021
Diana Mile tregon gjithçka që duhet të dini për aktivitetet e javës pa makina në Tiranë!
Live From Tirana 15:26 20/09/2021
Einxhel Shkira dhe Afrika! Prezantuesja tregon detaje nga eksperienca e saj ‘tropikale’
Live From Tirana 17:54 18/09/2021
Çfarë ka ndodhur me Instagramin e VIP-ave këtë javë?!
Live From Tirana 16:31 18/09/2021
Këshillat që Rita Petro jep mbi lumturinë, duhet t’i dëgjojnë të gjithë të rinjtë!
Live From Tirana 17:12 17/09/2021
Rezarta Skifteri: “Çdo gjë sot është fallso, kush sjell çudinë më të madhe komentohet më shumë!”
Live From Tirana 18:15 15/09/2021