Artisti Genvis Muça zbulon se ka gati një projekt për Luiz Ejllin dhe ja cilën këngë ka zgjedhur…
Lancio • 17:21 20/09/2023
I ftuar në emisionin “Lancio” nëpërmjet një lidhje telefonike nga Belgjika ka qenë Genvis Muça. Artisti ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me muzikën dhe artin e remix-eve që ai krijon me këngët më të famshme të momentit, të cilat numërojnë me miliona klikime edhe në platforma sociale, siç mund të përmendim këtu TikTok dhe YouTube. Albana Ruçi Genvis Muça Roi Dj
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023
Pjesë e “Big Brother Vip 3”? Artisti i njohur Stine e ka një përgjigje…
Lancio 19:59 17/11/2023
Si ndryshojnë çmimet e koncerteve të artistëve shqiptarë?!
Lancio 16:48 09/11/2023
“Jam në luftë me veten…”/Sardi Strugaj zbulon detaje rreth karrierës dhe përpjekjeve në muzikë!
Lancio 21:28 01/11/2023
Sherret më të famshme të VIP-ave shqiptarë…
Lancio 20:10 26/10/2023
VIP-at që shpenzuan miliona dollarë për fantazma, streçe floriri, frigoriferi swarovski…
Lancio 21:02 25/10/2023
Nga lidhjet romantike deri tek partnerët publikë të artistes Rihanna ndër vite!
Lancio 18:13 18/10/2023