Celebrities Gossip Showbiz

Cara Delevigne shihet në një shëtitje romantike me të dashurën e saj…

Cara Delevigne u pa teksa doli nga restoranti Roka në Mayfair së bashku me të dashurën e saj Minke të martën. Modelja, 30 vjeç, dhe partnerja e saj mbajtën një profil të ulët pasi morën pjesë në një darkë të mbushur me yje në hotelin Mayfair The Twenty Two një natë më parë.

Cara veshi një xhaketë gri të errët së bashku me një palë tuta të lirshme gjatë daljes së pasdites. Ajo zgjodhi gjithashtu një T-shirt të zezë, të cilën e kombinoi me një kapele të përshtatshme. Me një çantë të zezë, ylli i American Horror Story shtoi pamjen e saj me një palë atlete bardh e zi.

Me flokët e saj bionde të lëshuara poshtë shpatullave, Cara kompletoi veshjen e saj me një palë syze dielli elegante. Minke, emri i vërtetë i së cilës është Leah Mason, zgjodhi një hoodie të zi dhe tuta të ngjashme me një kapelë të bardhë.

Cara dhe Minke kanë mbajtur një profil të ulët që nga konfirmimi i romancës së tyre vitin e kaluar. Supermodelja, e cila doli si panseksuale në vitin 2020, u hap me Vogue gjatë një interviste të fundit të vitit të kaluar në gusht.