Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

PASÓ

Pasó
Trajneri Daja: Fitorja e Partizanit në derbi, kaloi vetëm me një kafe!
Shkëlqim Muça për çmimin “Mjeshtër i Madh” më kishin harruar, por e korrigjuan gabimin!
Bamir Topi ndaj Edi Ramës: “Kam 60 vjet tifoz, nuk më solli ftesë për inaugurimin e Air Albania”
Alban Bushi: Jam pa kontratë, pres vendimin e Dukës
Olsi Rama në Pasó, një “thumb” për Gregun dhe tifozët e Tiranës!
Duka: Ja pse statuti i ri i FSHF-së nxjerr jashtë Koço Kokëdhimën
Rivalitet në det e parket! Meta përballë Berishës e Ramës si notar dhe basketbollist
Ngacmimet e futbollistëve tek titujt seksitë. Rrëfehet në “PASÓ” gjyqtarja e futbollit
Kush është lojtari më i mirë i vitit sipas Reis Çiço
Lorik Cana: “Drejtësi për Klodianin, jo dhunës e anarkisë”
Rama ik…! Gregu në Pasó: “Nuk më vjen mirë, por jemi në demokraci”
Dj Sardi komenton live ndeshjen Tirana-Partizani
Igli Tare rrëfen historinë e tij me Maradonën
Profesor Kabo shpjegon rolin e Maradonës në shoqëri
Stefi Prifti rrëfen për këngën kushtuar Maradonës
Sulejman Starova: Maradona ishte idhulli i gjithë botës
Bashkëshortja e Cikalleshit zbulon për herë të parë se si u njoh me futbollistin
Jetmir Halilaj zbulon problematikat e ekipit të Kukësit
Erkand Qerimaj: Kampionati peshëngritjes shtyhet për vitin tjetër
Erion Braçe mendon se Federata Shqiptare e Futbollit duhet të menaxhojë mirë paratë
Ylli Tomorri zbulon se kush ndikoi në zgjedhjen e trajnerit të ri për skuadrën e Tiranës
Astrit Hafizi nxjerr në pah të metat e kombëtares!
A do të ketë një rikthim të Astrit Hafizit në federatën e futbollit?!
Ylli Aga zbulon arsyen e largimit të Egbo nga skuadra e Tiranës!
Ari Bakalli analizon rekordin e Nadal. 1000 fitore është një çmenduri
Lorenc Jemini: “Arbitrat janë shëndoshur gjatë bojkotit”
Denis Dyrnjaja dhe Glenti Nallbani na zbulojnë si lindi emri i programit “PASÓ”
Top Albania Radio