Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Çfarë po ndodh me ndjekësit e yjeve në Instagram?!
Live From Tirana • 19:36 03/07/2021
Edhe këtë fundjavë si çdo tjetër, nuk do të mbeteni pas me informacionet më të rëndësishme nga bota e showbiz, dhe sidomos nga çfarë po ndodh aktualisht me ndjekësit e personazheve më të famshëm. Cilët VIP-a shqiptarë dhe ndërkombëtarë kanë shtuar më shumë ndjekës dhe cilët janë ata që kanë pësuar një rënie të frikshme në numrin e tyre të ndjekësve në rrjetin social më të përdorur... Ksenja Shoshaj Rei Bezhani Dj Wizii
Arsimi në Shqipëri/Edmond Tupja: “Lindita Nikolla duhet të bëjë diçka për të rinjtë”!
Live From Tirana 18:08 19/10/2021
“Studentët nuk e vrasin mendjen për të mësuar dhe pedagogët lënë shumë për të dëshiruar…”
Live From Tirana 17:39 19/10/2021
“Bledi Mane i paragjykon shumë femrat”/ Erjola Doçi rrëfehet në lidhje me karrierën dhe jo vetëm…
Live From Tirana 15:44 18/10/2021
Çfarë të rejash do të sjellë Festivali i Artistëve të Rrugës këtë vit në vendin tonë?
Live From Tirana 15:30 16/10/2021
Ku u frymëzua Iris Canaj për të organizuar Festivalin e Artistëve të Rrugës në Shqipëri?
Live From Tirana 15:28 16/10/2021
Gjithçka që duhet të dini për dismorfinë e trupit jua shpjegon estetistja Arisa Sinanaj!
Live From Tirana 16:35 14/10/2021
Bullizmi ndaj Lianës, Sindi Mila: “Më bën përshtypje me Albi Nakon sepse ai vetë është gjykuar…”
Live From Tirana 16:30 14/10/2021