Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Çfarë të rejash do të sjellë Festivali i Artistëve të Rrugës këtë vit në vendin tonë?
Live From Tirana • 15:30 16/10/2021
Ditën e djeshme e ftuar në emisionin “Live from Tirana” ka qenë drejtuesja e organizatës “DoArt”, Iris Canaj. Përpos organizatës së saj e cila tashmë është shumë e njohur për qëllimet dhe aktivitetet e pafundme që organizon në shtatë disiplina dhe fusha të ndryshme, ajo ka folur edhe për iniciativën që ka marrë së fundmi për Festivalin e Artistëve të rrugës në vendin tonë. Stenaldo Mëhilli Iris Canaj Wizii Dj
Ekskluzivisht për TAR/ Foni Ilia analizon gjuhën e trupit të Donaldit në “Big Brother VIP”!
Live From Tirana 10:40 07/12/2021
Ekskluzivisht për TAR/ Tea Zhuli rrëfen lidhjet e saj romantike me dy nga banorët e “Big Brother 8”!
Live From Tirana 10:38 07/12/2021
“Fitoren e shikoj mes Donaldit dhe Ilirit”/ Tea Zhuli rrëfen si e sheh ajo “BBV”!
Live From Tirana 10:37 07/12/2021
Dritan Kastrati tregon gjithçka rreth rolit të tij në serialin e suksesshëm të “$NOB”!
Live From Tirana 20:08 03/12/2021
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi tregon gjithçka për TAR!
Live From Tirana 20:05 03/12/2021
Ekskluzivisht në TAR, zbulohen detaje të reja të rikthimit të aktorit Piro Qirjo vetëm për “$NOB”!
Live From Tirana 20:04 03/12/2021
“Nuk m’i ka dëgjuar këshillat”/Vigan Shehu rrëfen si e ka parë vëllain e tij brenda shtëpisë së BBV!
Live From Tirana 11:37 03/12/2021