Cilat janë për Rita Petron 5 këngët e saj më të dashura?!
Live From Tirana • 10:05 09/08/2022
E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë shkrimtarja e njohur dhe tashmë një nga moderatoret e “Goca dhe Gra”, Rita Petro. Ajo ka ndarë me të gjithë dëgjuesit 5 këngët e saj më të përzemërta për të dhe çfarë domethënie kanë. Albana Ruçi Elios Shuli Rita Petro Danko Dj
Ja disa nga përshtypjet e turistëve për atraksionet e njohura…
Live From Tirana 15:14 29/09/2022
Elona dhe Jonida na zbulojnë se çfarë të presim nga sezoni i ri i “Pardon My French”!
Live From Tirana 14:25 28/09/2022
Sa vlerë kanë konkurset e bukurisë sot?! Alda Bida na tregon gjithçka!
Live From Tirana 11:52 28/09/2022
Dokumentari që synon të mbledhë fonde për kurimin e Ana Ninës, Eno Milkani tregon për TAR!
Live From Tirana 11:50 28/09/2022
Thashethemet më të fundit nga bota e showbiz-it na i tregon Andi Vrapi!
Live From Tirana 09:45 27/09/2022
Tendencat e sezonit vjeshtë-dimër, stilistja Rezarta Skifteri flet për TAR!
Live From Tirana 09:42 27/09/2022
Kush janë personazhet që kryesojnë “Social Top 5” për këtë javë? Zbulojini…
Live From Tirana 15:23 24/09/2022