Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Do të befasoheni me VIP-at që janë bërë pjesë e “Social Top 5”!
Live From Tirana • 20:39 23/10/2021
Edhe këtë javë sigurisht do të njiheni me personazhet të cilët kanë shtuar më shumë ndjekës në llogaritë e tyre në Instagram. Këto dhe më shumë i gjeni vetëm në rubrikën e "Social Top 5" së bashku me Elios Shulin.   Elios Shuli Wizii Dj
Ekskluzivisht për TAR/ Foni Ilia analizon gjuhën e trupit të Donaldit në “Big Brother VIP”!
Live From Tirana 10:40 07/12/2021
Ekskluzivisht për TAR/ Tea Zhuli rrëfen lidhjet e saj romantike me dy nga banorët e “Big Brother 8”!
Live From Tirana 10:38 07/12/2021
“Fitoren e shikoj mes Donaldit dhe Ilirit”/ Tea Zhuli rrëfen si e sheh ajo “BBV”!
Live From Tirana 10:37 07/12/2021
Dritan Kastrati tregon gjithçka rreth rolit të tij në serialin e suksesshëm të “$NOB”!
Live From Tirana 20:08 03/12/2021
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi tregon gjithçka për TAR!
Live From Tirana 20:05 03/12/2021
Ekskluzivisht në TAR, zbulohen detaje të reja të rikthimit të aktorit Piro Qirjo vetëm për “$NOB”!
Live From Tirana 20:04 03/12/2021
“Nuk m’i ka dëgjuar këshillat”/Vigan Shehu rrëfen si e ka parë vëllain e tij brenda shtëpisë së BBV!
Live From Tirana 11:37 03/12/2021