Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ekskluzivisht për TAR, Brisilda Taço tregon paragjykimet që e kanë përndjekur gjithë jetën!
Live From Tirana • 11:40 02/12/2021
E ftuar në emisionin “Live From Tirana” nëpërmjet një lidhjeje telefonike, ishte Brisilda Taço, aktiviste për mbrojten e të drejtave të komunitetit rom, për të na folur në lidhje me temën e ditës: “A ekziston koncepti i drejtësisë sociale në Shqipëri?” Si është gjendur Brisilda përballë kësaj drejtësie sociale si koncept? Elios Shuli Stenaldo Mëhilli Brisilda Taço Danko Dj
Ekskluzivisht për TAR/Arditi, Kiara dhe Liesa rikujtojnë kohën e “Select” në Top Channel!
Live From Tirana 11:42 19/01/2022
Ina Kollçaku dhe Enklid Pelari komentojnë këngën e “Barbie Girl” nga një vajzë e besimit islam!
Live From Tirana 11:05 18/01/2022
“Përveç Donaldit të tjerët rrinë pas potureve…”/Juna dhe Nardi na tregojnë më shumë rreth “BBV”!
Live From Tirana 10:55 18/01/2022
Blerta dhe Gresa tregojnë gjithçka për “20 rrugë për 20 gra të vrara në një vit”!
Live From Tirana 10:10 18/01/2022
43 orë në punë, por a punojnë vërtet apo jo shqiptarët?!
Live From Tirana 09:03 18/01/2022
Kush janë yjet që kryesojnë listën e “Social Top 5” këtë javë!
Live From Tirana 16:44 16/01/2022
Ekskluzivisht për TAR, XEX dhe Robb Daddy zbulojnë gjithçka rreth këngës së re “Sonte Funky”!
Live From Tirana 10:18 15/01/2022