Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ekskluzivisht për TAR/Producentët e “CryJaxx” zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i Arilena Ara me 2po2!
Live From Tirana • 12:27 25/11/2021
Të ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishin Mario Malja dhe Serafin Frroku, DJ dhe producentët e grupit “CryJaxx”. Djemtë e “CryJaxx” kanë bërë muzikën e bashkëpunimit më të ri të Arilena Ara-s me 2po2 me këngën “Stafeta”. Si janë ndjerë kur kanë punuar me ta? Stenaldo Mëhilli Mario Malja Serafin Frroku CryJaxx Danko Dj
Ekskluzivisht për TAR/ Foni Ilia analizon gjuhën e trupit të Donaldit në “Big Brother VIP”!
Live From Tirana 10:40 07/12/2021
Ekskluzivisht për TAR/ Tea Zhuli rrëfen lidhjet e saj romantike me dy nga banorët e “Big Brother 8”!
Live From Tirana 10:38 07/12/2021
“Fitoren e shikoj mes Donaldit dhe Ilirit”/ Tea Zhuli rrëfen si e sheh ajo “BBV”!
Live From Tirana 10:37 07/12/2021
Dritan Kastrati tregon gjithçka rreth rolit të tij në serialin e suksesshëm të “$NOB”!
Live From Tirana 20:08 03/12/2021
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi tregon gjithçka për TAR!
Live From Tirana 20:05 03/12/2021
Ekskluzivisht në TAR, zbulohen detaje të reja të rikthimit të aktorit Piro Qirjo vetëm për “$NOB”!
Live From Tirana 20:04 03/12/2021
“Nuk m’i ka dëgjuar këshillat”/Vigan Shehu rrëfen si e ka parë vëllain e tij brenda shtëpisë së BBV!
Live From Tirana 11:37 03/12/2021