Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Eksperienca në Big Brother Vip nga sytë e ‘fenomenit të rrjeteve sociale’, Elhaid Cufi…
Pardon My French • 19:14 21/10/2021
I ftuar në këtë episod të “Pardon My French” ishte Elhaid Cufi, i eleminuari i parë i Big Brother Vip. Një nga personazhet më të diskutuar gjatë kohëve të fundit, zbuloi gjithçka në Top Albania Radio, për eksperiencën e tij, nga banori me të cilin kishte komunikuar edhe para hyrjes në shtëpi, deri te sfida më veten me të cilën është përballur. Elhaid Cufi Jonida Aliçkolli Kevi Kalo Dj Wizii
Arbër Çepani: “Pavarësisht tensionit brenda shtëpisë së Big Brother, ishte më qetë se jashtë saj…”
Pardon My French 19:28 02/12/2021
Qëndrimi i Arbër Çepanit për raportin Donald-Beatrix, polici i mirë apo polici i keq?!
Pardon My French 19:17 02/12/2021
Pamjet spektakolare në “Burj Khalifa”, e cila u ndriçua me flamurin shqiptar!
Pardon My French 19:09 02/12/2021
Çfarë ndodh pasi del nga “Big Brother” sipas Arbër Çepanit?!
Pardon My French 18:41 02/12/2021
“Do ndahemi…”, Big Brother Vip bëhet ‘mollë sherri’ mes Argjirës dhe Gracianos!
Pardon My French 17:36 26/11/2021
Igli për Fifin: “Ka topin, fushën dhe portat, nëse i përdor mirë mund t’i shkatërrojë të gjithë!”
Pardon My French 20:57 25/11/2021
Igli Zarka: “Kohën time në ‘Big Brother’ e meritonin lojtarët më të fortë!”
Pardon My French 20:44 25/11/2021