Celebrities

Ekspertja mbretërore zbulon planet e Meghan dhe Harry: Falë Netflix ata kanë…

Është një kohë ndryshimi për Princin Harry dhe Meghan Markle dhe dalja e tyre e fundit publike demonstroi në mënyrë të përsosur planet e tyre për të ardhmen, sipas një eksperteje. Ata vodhën shfaqjen kur dolën së bashku për të përfituar bamirësinë e Princit, të premten.

Çdo lëvizje e tyre po ndiqej nga një grup filmash i Netflix. Meghan zgjodhi një fustan të bardhë të mrekullueshëm nga stilistja Heidi Merrick, e cila dukej se përfshinte një mesazh të fshehur për bashkëshortin e saj. Dhe ajo shkëlqeu nga lumturia teksa i dhuroi Harry-t trofeun e fituesit, të kompletuar me një puthje. Ishte një dalje e rëndësishme për çiftin, thotë ekspertja dhe autorja mbretërore Tessa Dunlop. Ajo tha për pamjen e tyre:

Harry dhe Meghan verbojnë në të bardhët e paprekshme të stilistëve, duke parakaluar prejardhjen e tyre të shkëlqyer në shtet. Kush tjetër do të mund të kalonte në mënyrë të përsosur nga një panel në Afrikë në fushën e polo-s në 24 orë?

Tessa gjithashtu beson se zbuloi planin për të ardhmen e tyre.

Falë Netflix, ata kanë kuadruar rrethin e mbledhjes së parave dhe fitimit të parave në të njëjtën kohë. Ju pëlqen apo jo, Princi e ka ende atë. Dhe nëse Meghan ka ndonjë lidhje me të, ky është vetëm fillimi.