Celebrities

Reagimi i Princit Harry teksa Meghan Markle puth shokun e skuadrës pas fitores në polo bëhet viral!

Reagimi i habitur i Princit Harry ndaj gruas Meghan Markle që u puth me shokun e tij të skuadrës polo është bërë virale. Duka i Sussex-it dhe ekipi i tij Royal Salute Sentebale fituan në ngjarjen të premten e kaluar në Wellington, Florida dhe ish-ylli i “Suits” ishte gati për t’i uruar ata për fitoren e tyre. Ajo u pa duke i dhënë një puthje të madhe Harry-t në ekstazë, por ishin mënyrat e saj të urimit ndaj shokut të skuadrës që me të vërtetë i bëri fansat të flisnin.

Ekipi i Harry fitoi të dyja ndeshjet, para rreth 300 shikuesve që do të thotë se ata morën trofeun për fitoren e mini-turneut. Një klip i shkurtër i ndërveprimit të Dukeshës së Sussex me kapitenin e ekipit, Malcolm Borwick, u bë virale.

@czedits__fp__

😭😭 #princeharry#meghanmarkle#sussexroyal#sussex_family#royal#harryandmeghan#dukeharry#duchessmeghan#dukeofsussexs#duchessofsussex#fyp#meghanandharry#dukeandduchess#royalcouple#meghanmarkleandprinceharry#princehenry#meghanmarklestyle#princeharryandmeghanmarkle#princeharryedit#meghanmarkleedit#fouryou

♬ původní zvuk – •sussex family•

Pamjet e shohin Harry-n duke u habitur nga veprimi dhe duket se po përballet me shokun e tij të skuadrës. Megjithatë, pamjet e mëtejshme tregojnë se princi fillon të qeshë me Borwick për incidentin, duke treguar se ishte më shumë me shaka se sjellje e keqe. Por përdoruesit e mediave sociale ishin ende të shpejtë për të komentuar videon e shkurtër.

Kujtojmë se dyshja janë në vitin e fundit të marrëveshjes së tyre shumë milionëshe me gjigantin e transmetimit Netflix, por kanë edhe dy seri të tjera në gatishmëri për prodhim.