“Jam në luftë me veten…”/Sardi Strugaj zbulon detaje rreth karrierës dhe përpjekjeve në muzikë!
Lancio • 21:28 01/11/2023
I ftuar në emisionin “Lancio” nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka qenë këngëtari i njohur Sardi Strugaj. Ai ka zbuluar më shumë detaje jo vetëm nga eksperienca më e re në spektaklin e kërcimit “Dancing With The Stars” por edhe nga muzika dhe karriera e tij e suksesshme. Albana Ruçi Sardi Strugaj
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023
Pjesë e “Big Brother Vip 3”? Artisti i njohur Stine e ka një përgjigje…
Lancio 19:59 17/11/2023
Si ndryshojnë çmimet e koncerteve të artistëve shqiptarë?!
Lancio 16:48 09/11/2023
“Jam në luftë me veten…”/Sardi Strugaj zbulon detaje rreth karrierës dhe përpjekjeve në muzikë!
Lancio 21:28 01/11/2023
Sherret më të famshme të VIP-ave shqiptarë…
Lancio 20:10 26/10/2023
VIP-at që shpenzuan miliona dollarë për fantazma, streçe floriri, frigoriferi swarovski…
Lancio 21:02 25/10/2023
Nga lidhjet romantike deri tek partnerët publikë të artistes Rihanna ndër vite!
Lancio 18:13 18/10/2023