Celebrities Gossip Showbiz

Lyrical Son bëhet baba për herë të tretë, ja emri i veçantë që këngëtari i ka vendosur djalit të tij!

Lyrical Son dhe gruaja e tij Gresa janë bërë prindër për herë të tretë. Djali i çiftit ka ardhur në jetë me datë 27 shtator. Tre ditë më pas, lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale bashkëshortja e reperit, Gresa.

“Bebja jonë arriti më 27 shtator 2023. Një bebe e shëndoshë i quajtur Andre Arifi. Ne jemi përtej të bekuar dhe me fat. Faleminderit Zotiti për këtë dhuratë të çmuar”, ka shkruar Gresa.

Në fotografi, ajo shfaqi dorën e saj të mbajtur me dorën e bebes të porsaardhur në jetë. Çifti po ashtu janë prindër edhe të dy vajzave më të mëdha, të quajtur Eva dhe Erika.

Rikujtojmë se, festivali i shumëpritur “South Outdoor Festival”  u rikthye edhe këtë vit në Borsh, në jugun e mrekullueshëm të Shqipërisë. Ky event 4-ditor siguron argëtim pa fund dhe eksperienca unike dhe të papërsëritshme.

Sigurisht nuk mungon as muzika më e mirë nga artistët më në zë. Të ftuar për të performuar në “South Outdoor Festival” kanë qenë dhe Mc Kresha dhe Lyrical Son, të cilët në një intervistë për Top Albania Radio, kanë treguar disa surpriza për publikun…