Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Nevina Shtylla surprizon me planin e saj më të ri, jashtë botës së ekranit!
Pardon My French • 15:02 15/04/2021
Moderatorja e njohur e ekranit dhe shumë e dashur për publikun, Nevina Shtylla, ka zbuluar planet e së ardhmes. Kohët e fundit, Nevina ka bërë pak pauzë nga media, por jo pa qëllim, mesa duket në mendjen e saj qëndrojnë plane të mëdha dhe pritet të na surprizojë ashtu siç ka bërë gjithmonë me projektet e tjera. E ftuar në programin “Pardon My French” të moderuar nga Jonida Aliçkolli dhe Kejvin Kalo, në Top Albania Radio, Nevina diskuton gjerësisht rreth jetës së saj private, nga fëmijëria e deri më tani, pa lënë pas edhe karrierën profesionale. Gjatë intervistës, Jonida e pyet se sa do t’i zgjasin këto pushimet që ka marrë… dhe Nevina zbulon projektin, në të cilin nuk e keni imagjinuar kurrë më parë. Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo Nevina Shtylla Wizii Dj
Ekskluzive/ Ledri Vula dhe jeta e tij deri më tani, Nga Skillz tek Sara Hoxha – Vula i tregon të gjitha!
Pardon My French 19:54 28/07/2021
Ori Nebijaj zbulon në Top Albania Radio nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm!
Pardon My French 20:32 15/07/2021
Polici i mirë, polici i keq/ Mos ndoshta shqiptarët festuan më shumë seç duhet fitoren e Italisë?
Pardon My French 18:49 15/07/2021
“Social Top 5″/ 80% e femrave përdorin vibratorin, po me të tjerat ç’bëhet?
Pardon My French 19:17 08/07/2021
Kundër Rrymës: “Më acarojnë këto ‘vipset’ me këtë aplikacionin që ndërrojnë surratin!”
Pardon My French 19:06 08/07/2021
Polic i mirë, polic i keq: Një kauzë shumë e fortë! Me mend që në ndeshjen tjetër të qani dhe të fitoni para…
Pardon My French 18:37 08/07/2021
Ronela Hajati: “Janë ca njerëz që nuk e meritojnë të ndizet kamera para tyre!”
Pardon My French 18:22 08/07/2021