Pjesë e “Big Brother Vip 3”? Artisti i njohur Stine e ka një përgjigje…
Lancio • 19:59 17/11/2023
I ftuar në emisionin “Lancio” ka qenë artisti i mirënjohur Stine. Në këtë intervistë ekskluzive, ai foli më shumë rreth jetës e karrierës si kurrë më parë. Ai ka folur edhe rreth shkëputjes së tij nga muzika, për shkak të qëndrimit në Gjermani, dhe se si e sheh ndryshimin në muzikën shqiptare ndër vite. Albana Ruçi Stine Dj Ankloe
Evi Reçi zbulon se çfarë i ka thënë Kledi Hysa nëse do të merrte pjesë në BBV3!
Lancio 22:15 12/01/2024
Të famshmit që u kapën mat duke tradhtuar!
Lancio 16:15 10/01/2024
Mr.X: “Jam inteligjent sa Luizi, do fitoja BBV”!
Lancio 21:09 29/12/2023
Nga marrëdhënia me Beyoncé deri tek komunikimi me Doja Cat, Art Rushiti zbulon gjithçka për TAR!
Lancio 22:55 27/12/2023
Anton Sinishtaj, artisti që hoqi dorë nga grupi me vëllezërit e tij për të krijuar karrierën solo!
Lancio 00:20 20/12/2023
Benny Bee për TAR/Nga finalist i The Voice of Albania e deri në projektin e tij të suksesshëm!
Lancio 19:07 07/12/2023
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023