Albanian’s Hot Top 30, Week of July 25th

Vera e vitit 222 do të mbahet mend si vera e bashkëpunimeve të shumta dhe mjaft të suksesshme. Keni dëshirë të njiheni me hitet që do të mbizotërojnë këtë javë? Pa merak po jua tregojmë ne..

Kur përmendim emra si Xhensila Myrtezaj, Ylli Limani, Noizy, Rina, Samanta, Lyrical Son direkt na vijnë ndërmend hitet e tyre jo vetëm ato të kaluarat por edhe të freskëtat fare. Bashkëpunimi i Xhensilës me Noizyn i cili ka arritur një sukses shumë të madh titullohet “Edhe një natë” po ashtu edhe bashkëpunimi mes Ylli Limanit dhe Noizyt “Alkool” është pëlqyer shumë nga publiku.

Powered by The Top List © / Top Awards ©

1
Rina
Daddy
2
Skerdi x Tuna
A je
3
Ylli Limani x Noizy
Alkool
4
Xhensila x Noizy
Edhe një natë
5
Samanta X Pitt Leffer
Le Le
6
ELINEL x Lyrical Son
Benzo
7
Min3
Reggaeton
8
Renis Gjoka
Nuk te dua
9
Shpat Deda x Edona Vatoci
Terr
10
Besa
En Équilibre
11
Iluni ft. Ledri Vula
Narcos Albania
12
Romeo ft. Ermal Fejzullahu
Më e mira
13
Fifi x Tuna
Melaqe
14
ESTTO x Soni Malaj
Amante
15
Renis Gjoka ft. Eneda Tarifa
Cep më Cep
16
Capital T
Dukat
17
Drilona
How Could You
18
Wicked K
Mikrofoni
19
Dhurata Dora X Elvana Gjata
Gajde
20
Ronela Hajati
Caramel
21
Luar ft. Sardi
Vec i imi
22
Ardian Bujupi x Ledri Vula
Gelato
23
Kida x Butrint Imeri
Am/Pm
24
Diona Fona
Zari
25
Gjiko x Fifi
Djegi Krejt
26
Gran Error x Elvana Gjata x Antonia
Clap Clap
27
Lumi B ft. MUMA
Nale Nale
28
Anxhelo Koci x Majk
Ma Chèrie
29
Melinda x Ledri Vula
A mke dasht
30
Mariza Ikonomi
Të dua ty