Roi Dj – Autumn Hits

Një tjetër Dj i bashkohet familjes së Top Albania Radio-s, Roi Dj. Roland Kola, apo ndryshe Roi, ka lindur më 15.03.2005 në Tiranë. Pasioni i tij më i madh është muzika dhe fitness-i, të cilat ai thotë se i japin adrenalinë dhe dëshirë për të ecur përpara.

Edhe pse ende i ri në moshë, Roit nuk i mungon dëshira dhe entuziazmi për të mësuar çdo ditë diçka të re. Nisjen e karrierës së tij në Top Albania Radio, ai shpreson që t’i shërbejë si një trampolinë për t’u hedhur në arritje edhe më të mëdha dhe për të përmbushur dëshirat e tij. Përzgjedhjen muzikore të Roi Dj, do të kemi mundësi ta dëgjojmë për herë të parë në këtë playlist. Ai na prezanton me 20 hitet më të mira që mund t’i dëgjojmë këtë periudhë vjeshte…

1
Imagine Dragons
Bad Liar
2
Clean Bandit & Topic feat. Wes Nelson
Drive
3
Lil Nas X, Jack Harlow
INDUSTRY BABY
4
ATB, Topic, A7S
Your Love (9PM)
5
Regard
Ride It
6
Dua Lipa
Dua Lipa
7
Smoking Lounge
Dilemma
8
Ava Max
Kings & Queens
9
Surf Mesa ft. Emilee
ily (i love you baby)
10
Avicii
Heaven
11
KSI feat. Tom Grennan
Not Over Yet
12
Justin Bieber
Ghost
13
The Weeknd
Take My Breath
14
Imagine Dragons
Follow You
15
Post Malone, The Weeknd
One Right Now
16
Ava Max
EveryTime I Cry
17
Ed Sheeran
Shivers
18
Alan Walker x Benjamin Ingrosso
Man On The Moon
19
David Guetta & Bebe Rexha
David Guetta & Bebe Rexha
20
Dimitri Vegas & Like Mike x Kim Loaiza
Fuego