Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Rikthehet “Merre me lëng Show”, data 23 Prill rezervon surpriza
Live From Tirana • 16:39 15/04/2021
Studio e "Live From Tirana" ditën e sotme u gjallërua nga prania e Alex Seitaj dhe Nilsa Hysi, dy protagonistët e "Merre me lëng Shoë" që do të ketë një rikthim të bujshëm në radio më 23 Prill. Zbuloni intervistën e tyre gazmore për më shumë detaje. Klodiana Vata Ksenja Shoshaj Alex Seitaj Nilsa Hysi Danko Dj
Monika Lubonja: “Ja si u ndjeva pas ndarjes nga jeta të Guljem Radoja”
Live From Tirana 18:31 06/05/2021
Sa të vërtetë jemi në rrjete sociale dhe projektet e reja, flet Erjola Doci e “She’s On Top”
Live From Tirana 18:19 06/05/2021
Ilda Lumani: “Turp, jepet titulli “Mjeshtër i Madh” për aktorë tallavaje…”
Live From Tirana 18:11 06/05/2021
Ekskluzive/Artjola Toska zbulon detaje nga hitet e saj muzikore!
Live From Tirana 19:12 05/05/2021
Përzgjedhja e filmave sugjeruar nga Ermal Qori!
Live From Tirana 19:10 05/05/2021
Liria e të shprehurit është e barabartë me oksigjenin e një shoqërie
Live From Tirana 13:30 04/05/2021
Kleina Kasanai zbulon çfarë është dhe si mund të bëheni pjesë e “Agjencisë Kombëtare të Rinisë”
Live From Tirana 13:29 04/05/2021
Arbjan Mazniku: “Gazetarët janë si minatorët”!
Live From Tirana 18:10 03/05/2021
Të rejat më të fundit nga Instagrami i VIP-ave shqiptarë e ndërkombëtarë
Live From Tirana 13:10 01/05/2021
Delinda Disha zbulon vështirësitë e ngjitjes në karrierë
Live From Tirana 20:49 30/04/2021
5 sugjerime filmash nga Roerd Toce
Live From Tirana 18:22 28/04/2021
Rei Bezhani zbulon detaje të pathëna më parë rreth këngëve të tij!
Live From Tirana 17:52 28/04/2021
Çfarë po ndodh me shifrat e ndjekësve të VIP-ave në Instagram?!
Live From Tirana 19:03 24/04/2021
Denis Dyrnjaja: “Kjo shoqëri ka mundësinë brenda gjashtë muajve ta rrëzojë këtë qeveri…”
Live From Tirana 17:12 24/04/2021
Alda Bardhyli: “Të rinjtë gjithmonë e më tepër i afrohen librit!”
Live From Tirana 16:52 24/04/2021
Jorida Tabaku zbulon rëndësinë e pjesëmarrjes së të rinjve në zgjedhjet e 25 Prillit
Live From Tirana 14:55 24/04/2021
Sa rëndësi ka dita e votimit për Edi Manushin?
Live From Tirana, PASÓ 20:27 23/04/2021
Besjana Guri jep mesazhin për mbrojtjen e lumit Vjosa
Live From Tirana 20:43 22/04/2021
“Më përpara e mbaje festën me këngë Regaton, House, ndërsa sot…”, për më shumë flet Johnny DJ!
Live From Tirana 20:38 22/04/2021
DJ Benito: “Shqiptarët në dasmë nuk vijnë për të më kërkuar këngë, por…”
Live From Tirana 20:37 22/04/2021
Regjisorja dhe skenaristja Kesina Lami sjell për të gjithë ju 5 filmat e saj të preferuar…
Live From Tirana 17:05 21/04/2021
Reperi i talentuar shqiptar Big Cruz flet për sukseset muzikore në kontinentin e largët USA
Live From Tirana 16:58 21/04/2021
Viola Gjoleka: “Ja për çfarë do ta harxhoja të gjithë rrogën”
Live From Tirana 11:51 21/04/2021
Diana Ziu: “Unë paguhem sa një punëtore që punon në Sheraton”!
Live From Tirana 11:49 21/04/2021
Cila është shuma më e lartë që stilistja shqiptare ka shpenzuar për veshje?
Live From Tirana 11:48 21/04/2021
Sa e vështirë është në Shqipëri të jesh një femër në politikë? Për këtë flet Orjola Pampuri!
Live From Tirana 20:25 19/04/2021
Eljo Hyska: “Në politikë duhet të merremi të gjithë sepse edhe politika merret me të gjithë”
Live From Tirana 18:08 19/04/2021
Jeta mes medias dhe politikës… rrëfehet si rrallëherë Ori Nebijaj!
Live From Tirana 17:59 19/04/2021
Kush ka kryesuar “Social Top 5” këtë javë?!
Live From Tirana 16:30 17/04/2021
Të besosh tek Karma apo tek Zoti? Ja çfarë thotë Fleura Shkëmbi!
Live From Tirana 15:45 17/04/2021
Sa beson Blerim Bytyçi tek karma?
Live From Tirana 14:36 17/04/2021
Rrugëtimi i ‘Dita e 8’ me Akil Pano…
Live From Tirana 14:17 17/04/2021
Rikthehet “Merre me lëng Show”, data 23 Prill rezervon surpriza
Live From Tirana 16:39 15/04/2021
Jonida Shehu: “Denoncova fansin që më përndiqte dhe u gjykova”
Live From Tirana 16:38 15/04/2021
Si e prisnin fansat jashtë Top Albania Radio-s, flet Elona Duro
Live From Tirana 16:37 15/04/2021
Vlashent Sata zbulon çfarë ‘u bë sebep’ për njohjen me Dojna Memën
Live From Tirana 22:01 14/04/2021
Puthja e parë në historinë e filmave shqiptarë, flet aktorja Rita Gjeka
Live From Tirana 16:24 14/04/2021
“Të shikosh skena intime në prani të familjarëve” Franka Ikonomi zbulon eksperiencën e saj…
Live From Tirana 21:26 13/04/2021
E kanë tradhëtuar apo ka tradhëtuar, flet si rrallëherë Shqipe Hysenaj
Live From Tirana 16:04 12/04/2021