Rikthimi i mirëmenduar i Gresa Gjocera, këngëtarja zbulon projektet e saj të reja!
Live From Tirana • 14:01 21/03/2023
Këngëtarja Gresa Gjocera ka sjellë këngën e saj më të re, një baladë shumë e ndjerë, e cila së bashku me interpretimin e saj, tekstin dhe zërin e saj përcjell plot emocione. E ftuar në “Live From Tirana” ajo na ka zbuluar më shumë për këtë projekt të saj, por dhe për rikthimin në muzikë pas një periudhe të gjatë. Stenaldo Mëhilli Gresa Gjocera Wizii Dj
Dashuria dikur VS sot, Gerta Gixhari rrëfen detaje nga njohja e saj me bashkëshortin!
Live From Tirana 15:10 03/06/2023
Si lindi Shkodra Elektronike, grupi që sjell këngë tradicionale shkodrane me ritme elektronike?!
Live From Tirana 15:00 03/06/2023
Luiz Ejlli ‘mposhtet’ nga ajo që nuk jua merr mendja, ja kush ka fituar më shumë fansa në Instagram!
Live From Tirana 14:30 03/06/2023
Kënga e saj e re është dedikim për Kristin?! Për këtë e shumë të tjera Keisi Medini flet për TAR!
Live From Tirana 10:40 01/06/2023
Në vend të Arbër Hajdarit, Zhaklina Gjolla dëshiron këtë personazh si opinionist të BBV!
Live From Tirana 13:06 31/05/2023
Ardin Badiviku zbulon detajet e Unum Festival: “5 DJ-të më të mirë që do të performojnë…”
Live From Tirana 13:04 31/05/2023
“Brenda 1 viti kam humbur 6 njerëz”/Fleura Shkëmbi tregon si të menaxhojmë dhimbjen e shpirtit!
Live From Tirana 10:01 30/05/2023