Si ka lindur “Isabel”? Martin Pano zbulon gjithçka në Top Albania Radio!
Lancio • 21:03 26/09/2023
I ftuar në emisionin “Lancio” ka qenë artisti Martin Pano. Ai ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me projektet e tij që ka publikuar por edhe për ato që pritet të vijnë. Një nga këngët e cila është gjithashtu pjesë e The Top List quhet “Isabel” por çfarë do të thotë për Martinin që të publikojë një këngë tani në fund të muajit shtator por me nuanca verore? Martin Pano Elios Shuli Dj Ankloe
Nga bashkëpunimi me Irkenc Hykën dhe Lorenc Hasramën, ja çfarë zbulon Klajvert për TAR!
Lancio 19:02 20/11/2023
Pjesë e “Big Brother Vip 3”? Artisti i njohur Stine e ka një përgjigje…
Lancio 19:59 17/11/2023
Si ndryshojnë çmimet e koncerteve të artistëve shqiptarë?!
Lancio 16:48 09/11/2023
“Jam në luftë me veten…”/Sardi Strugaj zbulon detaje rreth karrierës dhe përpjekjeve në muzikë!
Lancio 21:28 01/11/2023
Sherret më të famshme të VIP-ave shqiptarë…
Lancio 20:10 26/10/2023
VIP-at që shpenzuan miliona dollarë për fantazma, streçe floriri, frigoriferi swarovski…
Lancio 21:02 25/10/2023
Nga lidhjet romantike deri tek partnerët publikë të artistes Rihanna ndër vite!
Lancio 18:13 18/10/2023