Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
S’përputhen, Hyseni i dhuron Nikut makinën që dikur ka patur Alvisa…
Pardon My French • 19:15 21/10/2021
Ky sezon i "Pardon My French" ka ardhur me rubrika të reja, përfshirë këtu edhe "S'përputhen". Në këtë episod janë komentuar dinamikat e kësaj jave në "Për'puthen" dhe ngjarja që ka qenë në qendër të vëmendjes. Hyseni i dhuron Nikut makinën që dikur ka patur Alvisa... Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo Dj Wizii
Arbër Çepani: “Pavarësisht tensionit brenda shtëpisë së Big Brother, ishte më qetë se jashtë saj…”
Pardon My French 19:28 02/12/2021
Qëndrimi i Arbër Çepanit për raportin Donald-Beatrix, polici i mirë apo polici i keq?!
Pardon My French 19:17 02/12/2021
Pamjet spektakolare në “Burj Khalifa”, e cila u ndriçua me flamurin shqiptar!
Pardon My French 19:09 02/12/2021
Çfarë ndodh pasi del nga “Big Brother” sipas Arbër Çepanit?!
Pardon My French 18:41 02/12/2021
“Do ndahemi…”, Big Brother Vip bëhet ‘mollë sherri’ mes Argjirës dhe Gracianos!
Pardon My French 17:36 26/11/2021
Igli për Fifin: “Ka topin, fushën dhe portat, nëse i përdor mirë mund t’i shkatërrojë të gjithë!”
Pardon My French 20:57 25/11/2021
Igli Zarka: “Kohën time në ‘Big Brother’ e meritonin lojtarët më të fortë!”
Pardon My French 20:44 25/11/2021