Alban Gjinaj

Kujtim Gjuzi përplaset live me Gazmend Ujkashin: Femrat i lyejnë flokët, ai është parukier për të lyer dynjanë, jo veten!
Romeo: Mendoj që vajzat po heqin njëra-tjetrën…
E shihnin Eglën finaliste?! Lisi i keqardhur për të: Më erdhi keq për Eglën por loja e saj ishte…
Graciano-Romeos: Si do ndiheshe nëse sapo del nga “BBV3” do ndahesh nga Heidi?
Juli habit me deklaratën për Heidin: Ajo është më e…
Romeo flet për përmendjen e njerëzve nga jashtë: Thonë gjithçka që duan sepse e dinë që…
Juli: E dija nga jashtë që Romeo… “Banorët kanë ndryshuar, skemat janë minimizuar“, ja çfarë thotë Graciano!
U lirua me kusht por problemet duket sikur nuk kanë fund për Dani Alves!
Broja sërish jashtë, përplasje me trajnerin?
Lufta brenda llojit, Romeo: Forma se si vajzat duan të arrijnë në finale çedon!
“Një mashkull që më pëlqen mua nuk do hynte kurrë në një format të tillë…“ Rike habit me deklaratën e saj!
“Unë mendoj që këtu brenda nuk do të pajtohemi…“ Heidi komenton romancën me Romeon!
“Në këtë shtëpi ka shumë mosmirënjohës…“ Rike Roçi flet për situatën mes Vesës, Romeos dhe Heidit!
“E vërteta fiton gjithmonë…“ Ish gruaja e Meritonit publikon foton e djalit të tyre, thumba për Meritonin?!
“Në fillim numëroja kamerat kurse tani…“ Romeo: Mos të prekim familjen dhe njerëzit nga jashtë…
Romeo votohet si lider nga publiku, automatikisht edhe Juli do të jetë lider me të, ja kë dërguan në nominim…
Mes Silvit dhe Ledjonës, ja kush e la shtëpinë e “Big Brother Vip!“
Ekskluzive për TAR / Sara Gjordeni zbulon gjëndjen shëndetësore të nënës së Bardhit: “Jam rrugës për Kumanovë për tu takuar me…“
Pikëpyetjet e largimit të Bardhit: “Unë do të shtiresha e vdekur”! Arba dhe Kilda komentojnë BBV 3!
“Ilnisa do të bëjë s*ks nëse…”/ Bled Mane dhe Arjola Shehu komentojnë “BBV3”: Roza është zhgënjim…
“Nuk e di se sa i shkon tipi i ‘don zhuanit‘ Meritonit tani që ka zgjedhur Ilnisën‘‘! Arnita Beqiraj paralajmëron banorët: Mos flini natën…
Historia e veçantë e Igli Zarkës se si Ndriçim Xhepa i tha që do të bëhej aktor që i vogël!
Një ish-fitues rikthehet në lojë, Jetmir Salaj banori më i ri në Big Brother Vip!
E papritur, Fationi largohet nga shtëpia! Ja arsyeja që ai vendosi të ndërpresë rrugëtimin e tij!
Erjola lë shtëpinë por vetëm për pak, bileta e “Lori Caffe” e rikthen brenda shtëpisë përsëri!
Liam Mandiaro banori më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, a do të arrijë të përmbys statistikat?!
Tifozët e Real Madridit nuk kanë durim më me Ancelottin, ja arsyeja…
Vllaznia luan ndaj Tiranës, Ildi Gruda sulmuesi vendimtar në pesë ndeshje…
Arta Kabashi komenton lidhjen mes Sarës dhe Bardhit!
Arta Kabashi: ´´Roza s´ka emocione, Juli s´më ka dhënë energji të mirë´´!
Arta Kabashi: ´´Nuk do i kurseja banorët nëse do hyja prap në BB VIP´´!
Ekskluzive, Arta Kabashi flet rreth lidhjes që ka pasur dhe zbulon këngën e saj më të re!
“Juli me zë mitingu, Romeo – bariton…“ Albi Nako komenton lojën e banorëve të rinj kundrejt çifteve!
Albi Nako: Juli ka zë mitingu, po të kthehem në lojë do të…
Ekskluzive: Arta Kabashi zbulon këngën e re në Pardon My French: “Do të jetë bashkëpunim…“
Shehi: Objektivi i vetëm dhe primar i Partizanit është…
Albi Nako: “5 veta kanë bërë marrëveshje, po të hyj sërish në BBV do të… “
“Është duke bërë lojë”, Belinda Dragot komenton banorët e BB VIP 3!
Belinda lë‘Trotuarin’, Manushi nevrikoset në telefon!