02/2024

“Ka reumatizma që prekin syrin, organet…”/ Dr. Ervin Rapushi shpjegon gjithçka mbi sëmundjet reumatizmale!
Presidenti Begaj me kryeparlamentarin bullgar: Korridori 8 rrit shkëmbimet tregtare e turizmin!
Brenda vitit, linjë ajrore direkte mes Bullgarisë e Shqipërisë!
Energjia në zonat turistike, OSSH kontratë 1 milion euro për Ksamilin!
“Abissnet Superiore” dhe Kupa e Shqipërisë, ja datat e sfidave!
Nikolla: Mbështetja e Bullgarisë për integrimin në BE, strategjike për sigurinë e rajonit!
Çmimet SAG 2024 dhe sërish “Oppenheimer”!
Almanaku 26/02/2024 – Wake Me Up
Këmbimi Valutor 26/02/2024-Wake Me Up
Fjala e Ditës – 26/02/2024
Zhvendoset në Elbasan aksioni i IKMT-së për heqjen e mjeteve të përdorura!
Rregullat e çuditshme të këtij restoranti në Nju Jork bëhen virale!
Horoskopi 26/02/2024 – Wake Me Up
Borrell i quan jo të suksesshme takimet me Kurtin dhe Vuçiçin në Mynih!
Thënia e Ditës 26/02/2024 – Wake Me Up
Ju prezantojmë me Apameh Senauer, 39-vjeçarja nga Irani që u kurorëzua Miss Gjermania!
Ditëlindjet 26/02/2024 – Wake Me Up
Aktori i njohur Vin Diesel konfirmon fundin e “Fast & Furious”!
“Plan për evakuimin” e civilëve në Gaza, propozimi nga ushtria izraelite!
Koreja e Jugut me ultimatum ndaj mjekëve protestues: Kthehuni në spitale ose masa ndëshkimore!
Lokali më i largët në kontinentin e Mbretërisë së Bashkuar jep birrë falas për çdo klient!
Indi, treni përshkron më shumë se 70 kilometra pa shofer!
Shenjat e zodiakut që do kalojnë ditë të vështira gjatë muajit mars!
Ellie Goulding divorcohet nga Caspar Jopling pas 4 vitesh martesë!
Do të zbulohen shumë sekrete, dokumentari i jetës së Jennifer Lopez është gati!
Ecja më e gjatë me shkopinj druri, anëtarët e komunitetit Karbi të Indisë thyejnë rekord botëror!
Threads vjen me disa veçori të reja!
Një rival i Gmail i quajtur ‘XMail’?! Reagon Elon Musk!
Ngordh Flacco, bufi më i famshëm në botë!
Mësoni se cilat pije ju shkaktojnë fryrje në mëngjes dhe shpëtoni nga ankesat!
Moti në vend, ja si mbyllen ditët e fundit të muajit shkurt!
Mënyra më e mirë për të masazhuar skalpin për flokë sa më të shëndetshëm!
Hungaria pritet të ratifikojë pranimin e Suedisë në NATO, sot votimi në parlament!
Produkti që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimin e erës së keqe!
Zyrtarizohen çmimet e rritura të biletave të autobusit për linjat ndërqytetëse!
Durrës, sot masa e sigurisë për tre të akuzuarit lidhur me vrasjen e babait!
Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vite më të re dhe befason me pamjen e tij!
Shuhet në moshën 49-vjeçare aktori i “Star Trek”, Kenneth Mitchell!
Pas 5 vitesh së bashku Romeo Beckham konfirmon ndarjen me Mia Regan!