02/2024

Elvis Myrta flet për shoqërinë me Donald Veshaj dhe si e shohin ata të dy lojën e Romeos në BBV!
Elvis Myrta për hallvën e “vdekjes” së Erjolës: “Më ka zhgënjyer…”!
“A luhet me fije të tilla morali në këtë lojë?”/Atalanta Kërçyku komenton hallvën e “vdekjes”!
“Egla ka pasur sukses me atë arrogancën e saj”/Mendimi i Elvis Myrta dhe Atalanta Kërcyku për lojën e aktores në BBV!
“Terapia Lego”/Lindjana Laçi zbulon më shumë rreth risisë më të re në sistemin e burgjeve në Shqipëri!
SHBA: Nuk shenja se Rusia po përgatitet të përdorë armë bërthamore!
Lindjana Laçi përshkruan ndjesitë e para kur mori postin e drejtoreshës në IEVP “Ali Demi”!
Qëndrimet e mia janë “të matura dhe të peshuara”/ Macron i rikthehet deklaratave për dërgim trupash në Ukrainë!
SHIFRAT: 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet!
Mekanizmi i dëbimeve, avioni Stansted- Rinas sjell 47 shqiptarë “pako postale”!
Parlamenti Europian: Mungesa e suksesit në dialogun Kosovë-Serbi, dëmton besueshmërinë e BE-së!
Arta Kabashi komenton lidhjen mes Sarës dhe Bardhit!
Arta Kabashi: ´´Roza s´ka emocione, Juli s´më ka dhënë energji të mirë´´!
Arta Kabashi: ´´Nuk do i kurseja banorët nëse do hyja prap në BB VIP´´!
Ekskluzive, Arta Kabashi flet rreth lidhjes që ka pasur dhe zbulon këngën e saj më të re!
Jonida Alickolli: “Do dilja më e nderuar po të hidhja poshtë Meritonin nëse do isha Ilnisa”!
Lulëzojnë marrëdhëniet romantike mes njerëzve dhe AI!
Arbër Cepani: “Rama dha një mesazh të rëndësishëm për politikën perëndimore”!
“Më uroi vdekjen”, i përgatiti hallvën, Ilnisa e prekur me Erjolën!
“Juli me zë mitingu, Romeo – bariton…“ Albi Nako komenton lojën e banorëve të rinj kundrejt çifteve!
Albi Nako: Juli ka zë mitingu, po të kthehem në lojë do të…
Shkeljet në zgjedhje, BE thirrje Serbisë: Të zbatohen rekomandimet e OSBE/ODIHR
Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton!
Ekskluzive: Arta Kabashi zbulon këngën e re në Pardon My French: “Do të jetë bashkëpunim…“
Arrestohet kryeredaktori i gazetës së pavarur ruse për një artikull kundër ushtrisë!
Anëtarësime të reja, Veliaj: E kemi zemrën dhe mendjen e hapur për të rinjtë që i bashkohen PS!
“Nëse del video që…”, për çfarë e kanë fjalën Sara dhe Erjola?
Ndalimi i dinarit, Vuçiç: Jemi të gatshëm të flasim me Prishtinën…
Marina amerikane nis stërvitjen intensive në Norvegji, pjesëmarrës 20 mijë trupa të NATO-s!
Jeffrey Hovenier: Duhet të dialogohet mënyra e zbatimit të rregullores së BQK-së!
Banori i “BBV3” u largua menjëherë nga shtëpia, çfarë ndodhi?
 “Je ti si sëmundje…”, kriset miqësia e Rikes dhe Romeos?
PE: Të hiqet veto në procesin e zgjerimit!
“A bëhet burri xheloz për shoqet e partneres?”, Ledjona thumbon Romeon!
Amerika po shqyrton mundësinë e hedhjes së ndihmave nga ajri në Gaza!
SHBA, Gjykata e Lartë do të shqyrtojë pretendimet e Trump-it për imunitet presidencial!
Fjalimi drejtuar kombit, presidenti rus Putin bën kërcënime të frikshme!
Një ish-banor i “Big Brother”, produksioni konfirmon banorin e ri të këtij edicioni!
Serbia nuk mbështeti deklaratën e BE-së për Navalny-n, Vuçiç: Nuk është tragjedi e madhe!