02/2024

Prodhim municionesh në rajon për Ukrainën, Rama: I thamë “Po” Zelenskyy-t!
Shehi: Objektivi i vetëm dhe primar i Partizanit është…
“Ka qenë i lidhur me shoqen e ngushtë…”, Fationi flet për Meritonin!
BE: Raporti i ODHIR-it konfirmon shqetësimet për parregullsi në zgjedhjet në Serbi!
“Përdor lëndë narkotike…”, Bardhi ‘sulmon’ Rozën!
Si do ta ndihmojnë Ballkanin 6 miliardë eurot e kushtëzuara të BE-së?
Tea Dupi tregon më shumë për festat e divorcit!
Serbia nuk mbështet deklaratën e BE-së për vdekjen e kryeopozitarit rus Navalny!
Kolegji i Evropës në Tiranë, Mogherini: Aplikuan 241 studentë nga 41 vende!
Albi Nako: “5 veta kanë bërë marrëveshje, po të hyj sërish në BBV do të… “
Plani i rritjes në Samitin BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, Rama: Mos humbim mundësitë/Varhelyi: Zbatoni rregullat e BE-së!
Freedom House: Shqipëria dhe Kosova “pjesërisht të lira” pavarësisht përparimeve!
21-vjeçari shqiptar po çan “barrierat” e hip hop-it duke kompozuar për disa emra ndërkombëtarë!
Arrestohen 6 të dyshuar për vrasjen e reperit Kiernan Forbes dhe mikut të tij të ngushtë!
Skoci, jepet dënimi më i gjatë me burg për autorin e vrasjes së punonjëses së seksit!
Identifikohet zhurma që është dëgjuar gjatë operacionit të kërkim-shpëtimit të nëndetëses Titan!
Tanimë edhe email-et duhen konsideruar si orë pune!
Ndodh për herë të parë, shkencëtarët kinezë klonojnë dhitë tibetiane!
Qyteti kinez që po shpërndan bileta lotarie për të sapomartuarit, çfarë fshihet pas këtij vendimi…
Thënia e Ditës 29/02/2024 – Wake Me Up
Ditëlindjet 29/02/2024 – Wake Me Up
Horoskopi 29/02/2024 – Wake Me Up
Fjala e Ditës – 29/02/2024
Këmbimi Valutor 29/02/2024-Wake Me Up
Almanaku 29/02/2024 – Wake Me Up
Zbuloni se sa njerëz në botë festojnë ditëlindjen më 29 shkurt!
“Është duke bërë lojë”, Belinda Dragot komenton banorët e BB VIP 3!
Belinda lë‘Trotuarin’, Manushi nevrikoset në telefon!
Belinda Dragot: “Shumë mundësi më janë dhënë nga bukuria, po mësove ta përdorësh…”!
Humb jetën papritur anëtari i familjes mbretërore britanike, Thomas Kingston!
Gazetari “kap mat” Timo Fllokon me…!
Në ankand plumbi që vrau John Lennon!
Motivoi këdo me humbjen e peshës, aktorja Rebel Wilson lodhet me dietat dhe pohon se ka shtuar 14 kilogramë!
Zbuloni se çfarë ndodh nëse rrufeja godet një makinë elektrike!
Nëna e Miley Cyrus akuzohet se është lidhur me ish-in e vajzës së saj të vogël!
Pastroni organizmin nga bakteret dhe infeksionet me këto bimë që me siguri i keni në shtëpi!
Shenjat e zodiakut që do të kalojnë situata të vështira deri më 3 mars!
Fenomeni erotik mes ujkut dhe deleve!
“Tunduese…, Erjola po luan fort!“ Belinda Dragoti tregon nëse do të jetë pjesë e BBVIP!