A do hapen bastet sportive në Shqipëri, ja çfarë ka thënë Ministrja e Sportit!
PASÓ • 18:43 18/06/2022
E premjta sportive vjen me "Pasó", ku në këtë video është folur për bastet sportive në Shqipëri. Zbuloni çfarë ka thënë Ministrja e Sportit dhe si komentohet kjo në program. Glenti Nallbani Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Ylli Aga Dj Ankloe
Redi Jupi:”Me të gjithë padrejtësitë që i janë bërë ekipit të Tiranës, dënimi është një paçavure…”
PASÓ 17:31 27/05/2023
Sipas Ylli Agës sa mundësi ka ta marrë ekipi i Tiranës kampionatin?
PASÓ 17:28 27/05/2023
Redi Jupi: “Tifozët nuk janë budallenj, e dinin që do të goditeshin, titulli ishte i paracaktuar!”
PASÓ 17:09 27/05/2023
Jetmir Halilaj “Si duhet të ndihen shqiptarët kur ky vend i vogël ka klubin më të dënuar në planet?”
PASÓ 17:07 27/05/2023
Komisioni i Disiplinës ndëshkon lojtarët e Tiranës, çfarë ndodhi gjatë ndeshjes me Bylis-in?
PASÓ 17:06 27/05/2023
Ervin Salianji tifoz i zjarrtë i Interit apo i Milanit?!
PASÓ 19:43 20/05/2023
Arjan Peço: “Real Madrid zhgënjeu tërësisht në të gjitha komponentët, nuk ishte rrezik…”
PASÓ 19:43 20/05/2023