Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Alket Gjebrea: “Askush nuk ka kurajo të dënojë Messi-n!”
PASÓ • 20:18 25/09/2021
E premtja sportive erdhi për të gjithë dëgjuesit e Top Albania-s dhe të apasionuarve pas futbollit dhe jo vetëm. Në këtë episod të "Paso" pati shumë të ftuar të cilët bënë një analizë të hollësishme të situatës së futbollit në Shqipëri dhe jo vetëm. Një nga ta, ishte Alket Gjebrea i cili gjithashtu u shpreh edhe për Messi-n. Denis Dyrnjaja Glent Nallbani Alket Gjebrea Hygerta Sako
Analiza e ndeshjeve të fundjavës në Kategorinë Superiore!
PASÓ 18:45 16/10/2021
Endi Tufa: “Shanset për të shkuar në Botëror janë shumë të vogla!”
PASÓ 18:36 16/10/2021
Artan Shyti komenton ndeshjen Shqipëri-Poloni dhe tregon pikën e dobët të skuadrës sonë!
PASÓ 15:24 16/10/2021
Sociologia Lenida Halilaj zbulon sa e ka blerë biletën për ndeshjen Shqipëri-Poloni!
PASÓ 15:04 16/10/2021
Lorenc Jemini: “Nuk është ndonjë çudi e madhe që Shqipëria të fitojë me Hungarinë!”
PASÓ 19:59 09/10/2021
Alket Gjebrea shprehet për pretendentët kryesorë për Topin e Artë!
PASÓ 18:56 09/10/2021
Homazh për Kosta Grillon, Ervin Fakaj shpreh ngushëllime për botën e futbollit!
PASÓ 18:02 09/10/2021