Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Atalanta Kërçyku: “Ja e vërteta e emrit tim!”
PASÓ • 17:58 15/05/2021
E ftuar në “Paso”, ish- miss-i Atalanta Kërçyku është pyetur për tema sportive, pas gjithashtu dhe eskperiencës së saj në bashkëmoderim në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel. Një pyetje që ka mjaft kuriozitet është edhe për origjinën e emrit të saj. Bukuroshja kthen përgjigje eksluzivisht për “Top Albania Radio”, se çfarë kuptimi ka emri Atalanta. "Shpesh ma thonë, por jo. Nuk ka qenë babai im tifoz me Atalantën, si skuadër. Thjesht ka qenë një njohës i mirë i Mitologjisë Greke dhe Atalanta është emër perëndeshe. Familjarët dhe njerëzit e afërt më thërrasin Ata." Atalanta Kërçyku Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani Danko Dj
Analiza e ndeshjeve të fundjavës në Kategorinë Superiore!
PASÓ 18:45 16/10/2021
Endi Tufa: “Shanset për të shkuar në Botëror janë shumë të vogla!”
PASÓ 18:36 16/10/2021
Artan Shyti komenton ndeshjen Shqipëri-Poloni dhe tregon pikën e dobët të skuadrës sonë!
PASÓ 15:24 16/10/2021
Sociologia Lenida Halilaj zbulon sa e ka blerë biletën për ndeshjen Shqipëri-Poloni!
PASÓ 15:04 16/10/2021
Lorenc Jemini: “Nuk është ndonjë çudi e madhe që Shqipëria të fitojë me Hungarinë!”
PASÓ 19:59 09/10/2021
Alket Gjebrea shprehet për pretendentët kryesorë për Topin e Artë!
PASÓ 18:56 09/10/2021
Homazh për Kosta Grillon, Ervin Fakaj shpreh ngushëllime për botën e futbollit!
PASÓ 18:02 09/10/2021