Europe Conference League, shtohen ethet e finales në Tiranë!
PASÓ • 19:20 25/05/2022
Fokusi i "Paso" këtë ditë nuk mund të ishte tjetër përveç se Finales së Conference League. Çfarë të presim nga ky event gjigant sportiv dhe si i komentojnë ngjarjet e fundit moderatorët tanë? Zbuloni më shumë... Edi Manushi Glent Nallbani Lorenc Jemini Redi Jupi Gëzim Sinemati Alesia Bami
Mallkimi 100 milionë eurove dhe roli i Shqipërisë në zgjedhjet e UEFA-s!
PASÓ 19:43 24/06/2022
Përfundon kampionati i NBA me fitoren e Golden State Warriors!
PASÓ 23:36 18/06/2022
Kristjan Asllani drejt Inter, detajet mbi transferimin!
PASÓ 23:35 18/06/2022
Hidhet shorti i Kupave të Europës, ja me kë përballen ekipet shqiptare!
PASÓ 18:45 18/06/2022
A do hapen bastet sportive në Shqipëri, ja çfarë ka thënë Ministrja e Sportit!
PASÓ 18:43 18/06/2022
Altin Lala flet për gjendjen aktuale të Kombëtares shqiptare!
PASÓ 17:13 11/06/2022
Ylli Aga sjell atmosferën live nga stadiumi pak para ndeshjes Shqipëri-Izrael!
PASÓ 23:25 10/06/2022