Finalja e madhe Roma-Feyenoord, gjithçka që nuk dini vetëm në ‘Paso’!
PASÓ • 14:25 25/05/2022
Çdo emision i TAR padyshim që ka veçantinë e tij dhe sjell për ju intervista ekskluzive, tematika të veçanta, muzikë të mirë dhe shumë humor. Mirëpo, gjatë kësaj jave mund t'i japim pak më shumë 'vëmendje' 'Paso', emisionit tuaj të preferuar sportiv, pasi padyshim kjo javë ka 'bërtitur' me të madhe në Tiranë finalen Roma-Feyenoord e nuk kishte si të mungonte dhe në TAR. Alesia Bami Edi Manushi Glenti Nallbani Gezim Sinemati Redi Jupi Dj Wizii
Mallkimi 100 milionë eurove dhe roli i Shqipërisë në zgjedhjet e UEFA-s!
PASÓ 19:43 24/06/2022
Përfundon kampionati i NBA me fitoren e Golden State Warriors!
PASÓ 23:36 18/06/2022
Kristjan Asllani drejt Inter, detajet mbi transferimin!
PASÓ 23:35 18/06/2022
Hidhet shorti i Kupave të Europës, ja me kë përballen ekipet shqiptare!
PASÓ 18:45 18/06/2022
A do hapen bastet sportive në Shqipëri, ja çfarë ka thënë Ministrja e Sportit!
PASÓ 18:43 18/06/2022
Altin Lala flet për gjendjen aktuale të Kombëtares shqiptare!
PASÓ 17:13 11/06/2022
Ylli Aga sjell atmosferën live nga stadiumi pak para ndeshjes Shqipëri-Izrael!
PASÓ 23:25 10/06/2022