Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Frida Krifca, zbulon cili është qarku që merr më shumë para…
Ndryshe • 16:52 21/07/2021
E ftuar në “Ndryshe” nën moderimin e Salsanos dhe Adit ishte Frida Krifca. Frida është Drejtoresha e Agjencisë për Zhvillim Bujqësor dhe Rural dhe pati një intervistë në një dalje publike të rrallë të saj ku zbuloi detaje interesante, në intervistën e saj të parë në radio. Frida Krifca Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
A e dini se më shumë se gruan shqiptarët duan të dashurën?!
Ndryshe 19:17 21/10/2021
A do ta linte Endi Tufa Top Channel?! Ja telefonata kurth që i bëhet!
Ndryshe 19:37 20/10/2021
Dashuria apo paratë, burri duhet të zgjedhë!
Ndryshe 19:28 20/10/2021
Cilën politikane do të “vaksinonte” Mustafa Nano?
Ndryshe 19:02 20/10/2021
Cila nga 3 partitë politike është “e helmuar” sipas Mustafa Nanos?
Ndryshe 18:59 20/10/2021
“Do ma rregullosh dhëmbin se e ke dorën e lehtë”, si reagoi Fjoralba ndaj kërkesës së çuditshme?
Ndryshe 18:26 20/10/2021
E prisnim banor, Mevlan Shaba opinionisti i ri i “Big Brother Vip”?!
Ndryshe 22:15 13/10/2021