I ftuar në “Ndryshe”, Spartak Ngjela flet për korrupsionin, luftën dhe politikanët shqiptarë!
Ndryshe • 18:26 21/09/2022
I ftuar në episodin e parë të “Ndryshe” ishte avokati Spartak Ngjela në një intervistë shumë të veçantë, ku avokati nuk ngurroi t’i përgjigjej asnjë pyetje, jo vetëm me sinqeritet, por edhe me nuanca ironike dhe dhe kritikat e tij pikante. Spartak Ngjela Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Juristja bën seks sipas ligjit, i shoqi thyen…
Ndryshe 17:35 25/01/2023
Zhaklin Lekatari flet në lidhje me ndikimin e Big Brother në jetën e saj!
Ndryshe 17:23 25/01/2023
“Nuk bëhem pjesë e ditëlindjes së Oltës se jam vogëlush”, Ronaldo Sharkës s’i del e keqja!
Ndryshe 17:17 25/01/2023
“Olta nuk është e ligë por teatrale”, Zhaklin Lekatari ka një mendim për secilin banor të BBV!
Ndryshe 17:09 25/01/2023
Zhaklin Lekatari: “Nëse do isha brenda do ngacmoja Luizin!”
Ndryshe 17:00 25/01/2023
Zhaklin Lekatari zbulon se ka qenë viktimë e sulmeve fizike dhe kibernetike!
Ndryshe 16:57 25/01/2023
Barcaleta e javës/ “Ishte një çift që po shikonte Big Brother…”
Ndryshe 18:29 18/01/2023