Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ja çfarë bën Kylie Jenner kur të gjithë janë përqëndruar te “Met Gala 2021”!

Ndërsa të gjithë u shokuam (ose jo) kur dëgjuam se Kylie po priste një fëmijë tjetër, ylli i “Keeping Up With the Kardashians” preferon të mbajë dëshirat e saj të shtatzënisë të freskëta: me akullore! Themeluesja e “Kylie Cosmetics” ndau një fotografi të ëmbël në Instagram më 14 shtator me katër emoji, duke shkruar, “dëshirat” mbi një tas me kos të ngrirë të mbushur me drithëra.

Momenti erdhi vetëm një ditë pasi ajo u kthye në Los Angeles nga Java e Modës në Nju Jork, ku ajo shfaqi barkun e saj të rrumbullakosur. Stormy Webster madje u bashkua me Kylie për një tur në prapaskenë të Javës së Modës! Edhe pse stili i shtatzënisë së Kylie ka qenë gati për tapetin e kuq, ajo zgjodhi të mos marrë pjesë në “Met Gala 2021.”

Jam aq e trishtuar sa nuk arrita dot këtë vit. Mezi pres të shoh të gjitha pamjet.

Një burim për mediat e huaja thotë së nëna e Stormi Webster kishte një ndryshim mendimi për të marrë pjesë në Met Gala.

Ajo u tërhoq minutën e fundit sepse është e tronditur dhe thjesht nuk ndihet mirë. Ajo bëri shumë këtë fundjavë të kaluar. Kylie ka menduar shumë për dy muajt e fundit nëse dëshiron të marrë pjesë apo jo dhe vendosi që nuk ka nevojë të shkojë. Kylie është e përqendruar në shtatzëninë e saj tani dhe thjesht dëshiron ta ketë të lehtë.

Duket se është momenti i përsosur për t’u përtypur me një tas akullore, dëshira e shtatzënisë! Për më tepër, Kylie definitivisht ka diçka për të festuar duke zgjeruar familjen e saj prej katër vetash. Me sa duket, në një kohë kur të gjithë janë përqëndruar te “Met Gala 2021”, Kylie Jenner ka diçka më të mirë për të bërë.