‘Kamera e fshehtë në radio’, Irini Qirjako fut në kurth Salsanon!
Ndryshe • 18:49 26/01/2022
Kjo telefonatë kurth padyshim që është ndër më të suksesshmet në "Ndryshe". Ai është mësuar tashmë t'u bëjë telefonata kurth personazheve publike, por Salsanos vështirë se ia merrte mendja që tani erdhi radha e tij. Ndiqni këtë video shumë gazmore, ku Irini Qirjako bashkë me imitimin e Elios Shuli, fusin në kurth Salsano Rrapin! Irini Qirjako Elios Shuli Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022