Celebrities Showbiz

Kjo aktore e njohur ka pozuar nudo në Instagram dhe fansat e saj janë më të çmendur se kurrë!

Ndërsa shumica e njerëzve po zhyten në verë, Alexandra Daddario është varur diku me borë. Ylli i “White Lotus” sapo hodhi disa foto në Instagram nga pushimet e saj malore, duke përfshirë një ku ajo është krejtësisht e zhveshur.

Alex i shpërndau rastësisht fotot gjatë fundjavës sikur të mos ishte diçka e madhe. Aty është aktorja 37-vjeçare e ulur e zhveshur në një shtrat me këmbët e saj të skalitura të kryqëzuara përpara, ndërsa shikon në atë që duket si një kamerë Polaroid. Fotoja është pak e turbullt, por është e qartë se Alex është në formë serioze këto ditë.


Ajo e mbajti titullin të thjeshtë, vetëm duke hedhur një emoji të një mali me dëborë. Njerëzit ishin të vërsulur të gjithë në seksionin e komenteve: Një person shkruajti:

Dhe interneti shkrihet…

Alex, je shumë e bukur.

Në janar, ylli shkoi në Instagram për të ndarë fotot e saj duke u zhytur në diell ndërsa zhytet e dobët në një pishinë të rrethuar nga majat e kodrave të Kosta Rikës. “Merr disa pushime nga problemet e tua, Bob”, ka shkruar ajo postimin. Natyrisht, fansat e Aleksandrës kanë nxituar të tregojnë dashurinë dhe mbështetjen e tyre në pjesën e komenteve.