Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Mateo Velo tregon sa para fiton nga llogaria e tij në YouTube!
Live From Tirana • 19:45 03/06/2021
Rrjetet sociale janë bërë një burim i madh të ardhurash për influencuesit. Çfarë ata postojnë dhe sa pëlqehet tregon dhe sa ata paguhen. Si funksionon një YouTube-er dhe sa të ardhura ka, na e tregon vetë Mateo. Ksenja Shoshaj Stenaldo Mëhilli DJ Danko Mateo Velo
Evi Reçi zbulon se çfarë fshihet pas titullit të këngës së saj më të re ‘Mangava Tut’!
Live From Tirana 20:28 30/07/2021
A është Shqipëria gati për marrëdhënie të hapura në çift?! Sociologu Gëzim Tushi zbulon gjithçka…
Live From Tirana 16:45 29/07/2021
Arlinda Çausholli tregon risitë e reja të festivalit të zhvilluar në Korçë!
Live From Tirana 15:43 28/07/2021
Astrologe Meri Shehu zbulon ndikimin e hënës së plotë në secilën shenjë!
Live From Tirana 14:52 26/07/2021
Cili është personazhi me më shumë ndjekës në botë?!
Live From Tirana 16:33 24/07/2021
Ardit Çuni zbulon ekskluzivisht në Top Albania Radio bashkëpunimet me artistët e huaj…
Live From Tirana 20:24 23/07/2021
Stilistja Enxhi Valteri jep sugjerimet për këtë verë!
Live From Tirana 21:31 22/07/2021
Drejtoresha e Promocionit Julinda Dhame zbulon artistët që do të vijnë në qytetin e Tiranës, ndër to përfshihen Maluma, Dua Lipa dhe Rita Ora!
Live From Tirana 16:39 21/07/2021
Pse në Shqipëri gjithnjë paguajnë meshkujt, ja ç’mendim ka Eni Shehu!
Live From Tirana 17:54 20/07/2021
Stiv Boka komenton ata që postojnë foto ushqimesh në instagram: “Të gjithë kanë ngrënë karkaleca…”
Live From Tirana 15:40 19/07/2021
Po çmenden ndjekësit në Instagram! Zbuloni shifrat e shtuara të ‘followers-ave’!
Live From Tirana 17:32 17/07/2021
“Bleona Qerreti është e lodhshme ta intervistosh!” Fatma Methasani tregon detaje nga karriera e saj!
Live From Tirana 17:07 16/07/2021
Sociologu i njohur Fatos Tarifa zbulon se pse njerëzit preferojnë që të dëgjojnë gënjeshtra!
Live From Tirana 16:52 16/07/2021
“Si të tregosh një lidhje dashurie duke dhënë mësim?” Laura Nezha tregon detaje mbi shfaqjen e re!
Live From Tirana 16:15 14/07/2021
Miranda Dupi tregon kombinimet e kësaj vere për të qenë gjithmonë në stil!
Live From Tirana 15:56 13/07/2021
“Fatmirësisht nuk dola i përputhur…” , Princ Mile zbulon më shumë nga “Për’puthen”!
Live From Tirana 19:55 10/07/2021
Ndryshime të frikshme në shifrat e ndjekësve në Instagram-et e VIP-ave!
Live From Tirana 19:54 10/07/2021
Sotir Qiriaqi: “Një tentativë për të jetuar pa gruan është vetëvrasje!”
Live From Tirana 16:55 09/07/2021
Fatma Haxhialiu: “Nuk i kam premtuar partnerit se do të jem gjithmonë me të…”
Live From Tirana 16:41 09/07/2021
Muzikë, frymë komuniste dhe ndërrim sistemesh, çdo gjë që do të hasim tek shfaqja “Ferma e Kafshëve”
Live From Tirana 17:32 08/07/2021
Çfarë mendon Juliana Pasha për eksperimentet që po ndodhin në muzikën shqiptare?!
Live From Tirana 16:43 07/07/2021
Çfarë mendon një fotograf si Altin Çelmeta për ligjin që ndalon postimin e fotove me ‘photoshop’?!
Live From Tirana 17:15 06/07/2021
Ekskluzive/ Sindi Loçi zbulon për TAR nëse është apo jo në një lidhje!
Live From Tirana 17:06 06/07/2021
“Pushimet e shkurtra janë më të mira sepse…” Lorena Haxhiu zbulon arsyet pse!
Live From Tirana 19:10 04/07/2021
Çfarë po ndodh me ndjekësit e yjeve në Instagram?!
Live From Tirana 19:36 03/07/2021
Ja se ku e kanë gjetur këto ditë të nxehta Sheila Haxhiraj dhe në praninë e kujt!
Live From Tirana 17:17 02/07/2021
Një film që nuk ka fund është historia e dashurisë e Ola Harizaj dhe Ervin Bejlerit, momentet e tyre më të rëndësishme të jetës!
Live From Tirana 17:27 30/06/2021
Çfarë mendon Kamela Islamaj për të rinjtë që po i futen botës së artit dhe sa i vlerëson ajo ata?!
Live From Tirana 16:51 30/06/2021
Më të rejat nga “Instagrami” i VIP-ave kësaj rradhe erdhën me komentet pikante të Gigliola Haverikut
Live From Tirana 16:28 26/06/2021
Dj Adam Reeves ndan me publikun të gjitha të pathënat mbi projektet e tij të fundit muzikore
Live From Tirana 16:14 25/06/2021
Egli Tako tregon më shumë për projektin e saj të parë muzikor dhe çfarë e shtyu në botën e artit
Live From Tirana 16:49 23/06/2021
Trelo tregon se kush i vrau ndjenjat dhe planet mbi projektet e reja muzikore! Nga ku u frymëzua për “Assassina” dhe “Haram” e zbulon në TAR
Live From Tirana 20:25 22/06/2021
Modeli i parë albin shqiptar, Mario Prendi tregon si nisi karriera e tij në modeling dhe zbulon talentin në prezantim!
Live From Tirana 20:02 21/06/2021
Të rejat e fundit me “Instagramin” e VIP-ave këtë javë! Çfarë ka ndodhur me numrin e ndjekësve?!
Live From Tirana 14:35 19/06/2021
Ema Andrea tregon cili film i karrierës së saj e bëri që të apasionohej pas aktrimit
Live From Tirana 11:01 18/06/2021
Soni Malaj i ka vjedhur këngën Aurela Gaçes?!
Live From Tirana 12:29 17/06/2021
Niko Komani tregon se cili është ai personazh i “Top Albania Radio”-s që vishet keq
Live From Tirana 12:13 17/06/2021
Elios dhe Stenaldo bëjnë disa telefonata kurth me situata shumë komike ku “vënë në lojë” miqtë e tyre
Live From Tirana 11:53 17/06/2021
Roza Lati zbulon detaje interesante nga festa e saj e “çmendur” e ditëlindjes dhe flet rreth debatit me Bieta Sulon!
Live From Tirana 19:17 15/06/2021