Celebrities Gossip Showbiz

Miqtë dhe të afërmit e Cara Delevingne të shqetësuar për modelen!

Familja e shqetësuar e Cara Delevingne thuhet se po planifikon të organizojë një ndërhyrje pas sjelljes gjithnjë e më të çrregullt të modeles gjatë javëve të fundit. Aktorja, 30 vjeç, ka shkaktuar shqetësim në një seri incidentesh të çuditshme kohët e fundit, me yllin që u fotografua të hënën në aeroportin Van Nuys e ulur në një stol pa këpucë me flokë të shprishur teksa pinte një cigare.

Tani është raportuar se njerëzit e dashur të Cara janë të shqetësuar për të dhe po kërkojnë të gjejnë një mënyrë për të ndërhyrë për të inkurajuar modelen që të marrë ndihmë. Një mik i familjes tha:

Ne të gjithë jemi jashtëzakonisht të shqetësuar. Situata është krijuar prej disa javësh dhe familja e saj është e përfshirë. Flitet për organizimin e një lloj ndërhyrjeje për t’u siguruar që Cara të marrë ndihmën që mund t’i duhet.

Konsensusi është se ajo ka nevojë për disa javë pushim të plotë, pa pije alkoolike, pa festa dhe, më e rëndësishmja, disa vakte të shëndetshme. Cara është një vajzë tepër e zgjuar, por edhe ajo ndonjëherë ka nevojë për një dorë udhëzuese, ka pasur disa biseda për ta çuar atë në një strehë të një lloji për një detox.