Celebrities Gossip Showbiz

Mund të qëndrojë përgjithmonë, Kida zbulon vendin e saj të preferuar!

Kida është një nga këngëtaret më të talentuara dhe të dashura të momentit. Këngët e saj kanë pasur gjithmonë sukses, duke u kthyer në hite dhe duke numëruar miliona klikime. Jo vetëm për faktin se këngët e saj kanë pasur shumë sukses, por ajo çfarë e bën këngëtaren një ndër më të dashurat për publikun është se Kida është një ndër artisteve që ka dhjetëra faqe ndjekësish me emrin e saj në Instagram.

Duket se tashmë pushimet për artistët kanë përfunduar dhe si shumë të tjerë edhe Kida ka nisur nga puna për projektet e reja muzikore. Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto nga studioja e saj muzikore, ku përveç se ka treguar se po punon për këngën e re ka treguar edhe se është vendi ku ajo dëshiron të qëndrojë përgjithmonë.

Kida u shkëput nga koncertet dhe projektet e tjera për disa ditë dhe nisi pushimet e saj. Me anë të disa fotove këngëtarja na zbuloi se ditët e relax-it i kaloi në Greqi, ku shihet në një jaht.