Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe • 20:51 26/05/2022
E ftuar ditën e sotme në 'Pardon My French-in' më 'Ndryshe' që keni parë ndonjëherë ku dy emisionet tuaja të preferuara lidhur me personazhet publike dhe 'gossip' u 'shkrinë' në një, ishte prezantuesja dhe gazetarja shumë e dashur për publikun Lei Kraja. Bukuroshja dha një intervistë shumë të veçantë për Jonidën, Salsanon dhe Adin ku në studion më të re të TAR në sheshin Skëndërbej tregoi shumëçka lidhur me jetën e saj private dhe atë profesionale. Lei Kraja Jonida Aliçkolli Salsano Rrapi Adi Pojana
Zv. Ministri Besart Kadia: “Kryeministri është seksi!”
Ndryshe 18:17 22/06/2022
Besart Kadia: “Çiljeta, vajza më e bukur e brezit tim!”
Ndryshe 18:17 22/06/2022
Si lindën tangat dhe cilat janë avantazhet e përdorimit të tyre?
Ndryshe 18:16 22/06/2022
Nga shtëpitë publike e deri tek libri që ka shkruar gjatë pandemisë…Besart Kadia flet “ndryshe”!
Ndryshe 18:16 22/06/2022
Telashe ligjore për Olsi Bylykun? Akuzohet nga Top Channel për…
Ndryshe 18:16 22/06/2022
Besart Kadia: “Titrulli Zv. ministër ka vlerë vetëm kur shkon tek shtëpia e nuses!”
Ndryshe 18:14 22/06/2022
Nga politikanët që flirtojnë, deri te moderatori i preferuar, Sonila Meço vjen ‘ndryshe’ për TAR!
Ndryshe 20:21 15/06/2022