Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Nuk m’i ka dëgjuar këshillat”/Vigan Shehu rrëfen si e ka parë vëllain e tij brenda shtëpisë së BBV!
Live From Tirana • 11:37 03/12/2021
I ftuar në emisionin "Live from Tirana" nëpërmjet një lidhjeje telefonike ishte modeli dhe këngëtari i njohur Vigan Shehu, vëllai i Valon Shehut. Ashtu si vëllai i tij edhe Vigani ka qenë pjesë e "Big Brother Albania" në edicionin e 6-të. Por si e ka parë eksperiencën e vëllait të tij në "Big Brother Vip"? Ksenja Shoshaj Vigan Shehu Danko Dj
Ekskluzivisht për TAR/Arditi, Kiara dhe Liesa rikujtojnë kohën e “Select” në Top Channel!
Live From Tirana 11:42 19/01/2022
Ina Kollçaku dhe Enklid Pelari komentojnë këngën e “Barbie Girl” nga një vajzë e besimit islam!
Live From Tirana 11:05 18/01/2022
“Përveç Donaldit të tjerët rrinë pas potureve…”/Juna dhe Nardi na tregojnë më shumë rreth “BBV”!
Live From Tirana 10:55 18/01/2022
Blerta dhe Gresa tregojnë gjithçka për “20 rrugë për 20 gra të vrara në një vit”!
Live From Tirana 10:10 18/01/2022
43 orë në punë, por a punojnë vërtet apo jo shqiptarët?!
Live From Tirana 09:03 18/01/2022
Kush janë yjet që kryesojnë listën e “Social Top 5” këtë javë!
Live From Tirana 16:44 16/01/2022
Ekskluzivisht për TAR, XEX dhe Robb Daddy zbulojnë gjithçka rreth këngës së re “Sonte Funky”!
Live From Tirana 10:18 15/01/2022