Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Pandemia, koronavirusi dhe karantina në sytë e Alfred Cakos…
Ndryshe • 18:15 01/12/2021
Botuesi dhe analisti Alfred Cako ishte i ftuar në “Ndryshe”, ku në një intervistë ekskluzive për Top Albania Radio, ai ndër të tjera foli për situatën e krijuar nga koronavirusi, përfshirë vaksinat, karantinën e shumë të tjera. Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini Alfred Cako
Majlinda Bregu: “Në Partinë Demokratike duhet të rikthehet gara e ndershme.”
Ndryshe 20:09 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Integrimi në Europë, datë gjithmonë e më e largët!”
Ndryshe 19:24 19/01/2022
Majlinda Bregu: “Unë nuk jam larguar nga politika, ne na kanë përzënë nga partia!”
Ndryshe 19:23 19/01/2022
Doktori që merr hak duke ‘shtrirë’ pacientin…
Ndryshe 18:37 19/01/2022
A ka patur Majlinda Bregu një ofertë nga Edi Rama për të qenë ministre e kabinetit të tij?
Ndryshe 18:25 19/01/2022
Nga detyra si drejtor i Postës Shqiptare deri te situata në PD, Ervin Bushati i tregon të gjitha!
Ndryshe 20:53 12/01/2022
Grida Duma, fituesja e Big Brother me politikanë sipas Ervin Bushatit!
Ndryshe 19:14 12/01/2022