PASO 15 Korrik, Partizani ‘lamtumirë’ Europës, Strakosha kontratë në Angli!
PASÓ • 20:45 15/07/2022
Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit erdhi edhe këtë episod për t'ju shoqëruar me të rejat më të fundit dhe me analiza të hollësishme nga ekspertë të fushës. Glent Nallbani Redi Jupi Lorenc Jemini Dj Ankloe
Jemini, Sinemati dhe Jupi na tregojnë nga një episod të përjetuar në derbi!
PASÓ 22:22 01/10/2022
Redi Jupi: “Këtu ka qenë një politikë shumë e fortë për zbrazjen e stadiumeve…”
PASÓ 22:21 01/10/2022
Ja pse Asllani nuk luajti asnjë minutë kundër Islandës!
PASÓ 17:30 01/10/2022
Promovimi i munguar i Derbit Partizani-Tirana!
PASÓ 17:29 01/10/2022
Gëzim Sinemati: “Vlera e futbollit tonë është shumë e lirë…”
PASÓ 17:29 24/09/2022
Beniada Nishani këndon italisht në Top Albania Radio!
PASÓ 17:25 24/09/2022
Rezultatet që i duhen Kombëtares këto dy ndeshje për të siguruar vendin e parë!
PASÓ 16:53 24/09/2022