Danko Dj – Autumn Hits

Danko Ymeri apo Danko Dj siç e njohim ne, e nisi karrierën e tij në këtë profesion që në vitin 2013 kur ai ishte ende vetëm 15 vjeç. Me plot talent dhe me vendosmërinë që e karakterizon, Danko u bë pjesë e Top Albania Radio para 2 vitesh dhe sot vazhdon të ketë mjaft pasion në punën e tij.

Ju mund të dëgjoni dhe mix-et e tij në “Selected By” e jo vetëm. Krahas punës në Top Albania Radio, Danko është dhe një nga Dj më të kërkuar dhe të preferuar të jetës së natës. Tashmë, meqë jemi zyrtarisht në stinën e vjeshtës, Danko Dj ka përzgjedhur për ne disa nga hitet më të mira sipas tij, që do t’i dëgjojmë e ridëgjojmë pa u lodhur aspak…

1
Glass Animals
Heat Waves
2
Beyoncé
Break My Soul
3
Harry Styles
Late Night Talking
4
Joji
Glimpse of Us
5
Camila Cabello ft. Ed Sheeran
Bam Bam
6
Pheelz x Davido
Electricity
7
Rema & Selena Gomez
Calm Down
8
MAX
WASABI
9
Harry Styles
As It Was
10
Nicky Youre, dazy
Sunroof
11
Ali Gatie feat. Kehlani
The Look
12
Lizzo
About Damn Time
13
Elton John & Britney Spears
Elton John & Britney Spears
14
Anitta x Missy Elliott
Lobby
15
Yung Gravy
Betty (Get Money)
16
Doja Cat
Vegas
17
Calvin Harris ft Justin Timberlake, Halsey & Pharrell
Stay With Me
18
Ellie Goulding feat Big Sean
Easy Lover
19
Calvin Harris, Dua Lipa & Young Thug
Potion
20
OneRepublic
West Coast